Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka svetlý 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti Sásová, na ulici Gerlachovská, Banská Bystrica. Rozloha bytu vrátane pivnice je 66,8 m². Byt s lodžiou orientovanou na východ sa nachádza na 1. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Byt disponuje pekným výhľadom na zelené novovybudované ihrisko.

Byt prešiel v rámci kúpeľne a toalety čiastočnou rekonštrukciou. Podlahy v byte sú pôvodné (PVC), v kúpeľni a na WC je dlažba. Okná sú plastové.

Kuchynský kút je zariadený pôvodnou kuchynskou linkou. Viac informácii o zariadení bytu Vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Panelový bytový dom je napojený na rozvody vody, plynu, médií (optický kábel) a elektrinu. Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Spoločné priestory bytového domu sú čisté a pravidelne udržiavané. Orientácia bytu je: obývacia izba, lodžia a spálňa – východ, pracovňa, kuchyňa a kúpeľňa – západ.

Zeleň, ktorá obklopuje bytový dom a detské ihrisko v bezprostrednej blízkosti k nehnuteľnosti vytvára ideálnu atmosféru pre rodinný život. Občianska vybavenosť je výborná, školy, škôlky, potraviny, obchody, pošta, kaviarne, reštaurácie a ďalšie široké služby v pešej dostupnosti do centra mesta.

Výhody nehnuteľnosti:

– vstupné bezpečnostné dvere,
– zrekonštruovaná presklená lodžia,
– dobrá dispozícia s potenciálom na peknú rekonštrukciu,
– zateplený bytový dom,
– verejné parkovanie pri dome,
– zeleň a detské ihirsko v bezprostrednej blízkosti,
– pokojná a rodinná atmosféra pri dome,
– dobrá občianska vybavenosť v pešej dostupnosti,
– MHD,
– vyhľadávaná lokalita v mestskej časti Sásová.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1679

Kontakt

Meno: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Telefón: 0915870556
Cena: 160 000 €