Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt v meste Banská Bystrica, mestská časť Kráľová.

Priestranný a dispozične veľmi dobre riešený byt sa nachádza v zateplenom panelovom bytovom dome na ulici Sládkovičova. V bytovom dome nie je výťah. Celková výmera bytu je 85,35 m². Byt sa nachádza na 3. poschodí a patrí k nemu murovaná pivnica. K bytu tiež patrí balkón a lodžia.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby, spálne, pracovne, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC, balkóna, šatníka a lodžie. Byt má murované jadro a sú v ňom plastové okná so žalúziami. Na stenách a stropoch sú hladké omietky. V rámci rekonštrukcie boli tiež čiastočne menené rozvody elektriny, vymenené vybavenie kuchyne, kúpeľne a toalety.

Dlažby sú v kuchyni laminátové, v kúpeľni vo vstupnej hale a na WC je dlažba. Ďalej sú koberce, pod ktorými je PVC podlaha. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú centrálne. Na radiátoroch sú osadené merače tepla.

Kuchyňa disponuje v rámci predaja kuchynskou linkou. V kúpeľni sa nachádza umývadlo s úložným priestorom, zrkadlo a sprchový kút. Spálňa tiež disponuje vstavanou skriňou a výstupom na balkón, ktorý je orientovaný na východ. V nehnuteľnosti sa tiež nachádza kvalitná klimatizácia.

Viac informácií o zariadení v nehnuteľnosti, ktoré je predmetom predaja v realitnej kancelárii.

Bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete vrátane rozvodov médií. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou vrátane zateplenia a výmenou vchodových dverí. Orientácia bytu je kuchyňa a obývacia izba – západ, spálňa s balkónom a pracovňa – východ.

K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť. V okolí bytového domu sa nachádzajú v pešej vzdialenosti Radvaň park, Bounce Park, hypermarkety, potraviny, škôlka, základná škola, reštaurácie, kaviarne, zdravotné stredisko a iné služby v okolí centra mesta. V bezprostrednej blízkosti domu sa nachádza MHD, pričom cesta do centra mesta Banská Bystrica je cca do 8 minút autom.

Pri rýchlom a efektívnom jednaní je možná dohoda o predajnej cene nehnuteľnosti.

Výhody nehnuteľnosti:

– slnečný,
– priestranný,
– balkón a lodžia,
– klimatizácia,
– výborná občianska vybavenosť.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

Vzhľadom na mimoriadny stav súvisiaci s vírusom COVID-19 budú pre ohliadky platiť nasledovne:
– obhliadky vykonávame výhradne s minimálnym počtom ľudí, aj to len s ochrannými pomôckami (rúška, rukavice, dezinfekcia)

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1603

Kontakt

Meno: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Telefón: 0915870556
Cena: 134 900 €