V obľúbenej a pokojnej lokalite plnej zelene v Banskej Bystrici na Severnej ulici ponúkame na predaj 3 izbový čiastočne zrekonštruovaný byt typ Bauring ktorý sa nachádza na 3. poschodí bytového domu. Výmera bytu je 69 m2+ priestranná loggia orientovaná na juh. Do centra Banskej Bystrice je pešou prechádzkou cca. 20 minút.

V byte bola zrealizovaná čiastočná rekonštrukcia vrátane dispozičných zmien, bola vytvorená špajza prístupná z kuchyne a z veľkej obývacej izby bola oddelená chodbička čím sa stali všetky izby nepriechodnými. Pri rekonštrukcii boli vymenené pôvodné okná za nové plastové, v kúpeľni bol osadený nový sprchový kút ako aj umývadlo, taktiež boli vyhotovené nové keramické obklady a keramické podlahy, vyhotovené boli nové rozvody vody, kanalizačné odpady, rozvod elektrickej energie v kúpeľni, WC a v spálni. Nainštalované boli nové dvere. Vo WC bola osadená nová WC misa a vo vstupnej chodbe a v spálni boli nainštalované vstavané skrine. Taktiež bola novovyhotovená kuchynská linka v ktorej je osadená teplovzdušná rúra, štvorhoráková plynová varna doska nad ktorou je digestor a nerezové umývadlo s pákovou vodovodnou batériou.

Výhodou je aj veľká pivnica (cca.12m2) do ktorej môžete bezpečne odložiť lyže, bicykle, kočík prípadne iné veci a stále v nej ostane ešte dosť miesta.

Bytový dom v ktorom sa predávaný byt nachádza má vymenené rozvody vody, kanalizačné odpady, rozvod elektrickej energie. Štvorposchodový bytový dom je zo všetkých strán zateplený.

Byt sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite na Severnej ulici ktorá patrí medzi vyhľadávané lokality na bývanie v Banskej Bystrici.
V blízkosti sú autobusové zastávky v oboch smeroch, základná škola na Bakossovej ulici ako aj materská škôlka. V blízkosti sú taktiež nákupné možnosti COOP Jednota. Veľkým benefitom je pokojná lokalita v ktorej sa predávaný byt nachádza a bezproblémové napojenie na hlavné cestné ťahy a R1.

Ak Vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si obhliadku prípadne si kliknite na našu stránku maxiss.sk kde môžete vidieť ďalšie nehnuteľnosti ktoré máme v ponuke.

Kontakt

Meno: Koloman Kovalík
Telefón: 0905613160
Cena: 153 900 €