✅ Ponúkam na predaj 3-izbový byt s loggiou, ktorý sa nachádza v obľúbenej lokalite s krásnym výhľadom v mestskej časti Sásová na ulici Magurská. Byt o rozlohe 64 m2 sa nachádza na šiestom poschodí s výťahom.

✅ Dispozícia bytu
Dispozičné riešenie bytu pozostáva z troch obytných miestností, kuchyne s loggiou, kúpeľne, samostatného WC, priestrannej chodby. K bytu patrí pivnica, ktorá sa nachádza na prízemí bytového domu. Orientácia bytu je východ a západ. Na východnej strane je spacia časť – spálňa a detská izba a na západnej strane je obytná časť – obývacia izba a kuchyňa s loggiou. V roku 2013 prešiel byt čiastočnou rekonštrukciou. Bolo vymenené a zrekonštruované celé bytové jadro. Pri tej príležitosti bola vymenená vodoinštalácia, elektroinštalácia. V byte sú vymenené okná za plastové. Vo všetkých izbách je plávajúca podlaha. Boli vymenené interiérové dvere s obložkami. V byte sú bezpečnostné dvere SHERLOCK.

✅ Ak Vás moja ponúka oslovila, rád Vás privítam na osobnej prehliadke. Uvedená cena je vrátane provízie Realitnej kancelárie. V tejto konečnej cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo, vyhotovenie rezervačných zmlúv, kúpnych zmlúv, administratívne služby na katastri nehnuteľností, správny poplatok na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. Pre kupujúceho zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho.

Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške.
Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie

✅ Cena znížená z 147.000 € na 137.000 € ✅

✅ 0905 357 116
✅ marian.malek@bcas.sk
Viac info na: https://lnk.sk/lejk

Kontakt

Meno: Marián MÁLEK Broker Consulting
Telefón: +421905357116
Cena: 137 000 €