Ponúkam na predaj 3-izbový byt s loggiou, ktorý sa nachádza v obľúbenej lokalite s krásnym výhľadom v mestskej časti Sásová na ulici Magurská. Byt o rozlohe 64 m2 sa nachádza na šiestom poschodí s výťahom.Bytový dom má celkovo 7 poschodí.

Dispozícia bytu
Dispozičné riešenie bytu pozostáva z troch obytných miestností, kuchyne s loggiou, kúpeľne, samostatného WC, priestrannej chodby. K bytu patrí pivnica, ktorá sa nachádza na prízemí bytového domu. Orientácia bytu je východ a západ. Na východnej strane je spacia časť – spálňa a detská izba a na západnej strane je obytná časť – obývacia izba a kuchyňa s loggiou.
V roku 2013 prešiel byt čiastočnou rekonštrukciou. Bolo vymenené a zrekonštruované celé bytové jadro. Pri tej príležitosti bola vymenená vodoinštalácia, elektroinštalácia. V byte sú vymenené okná za plastové. Vo všetkých izbách je plávajúca podlaha. Boli vymenené interiérové dvere s obložkami. V byte sú bezpečnostné dvere SHERLOCK.

Lokalita má všetky výhody moderného bývania. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Oproti paneláku cez cestu na Pieninskej ulici je Základná škola vzdialená cca 150 m, taktiež sa tam nachádza materská škola. Neďaleko je zrekonštruovaná telocvičňa a asi 150 m jumping centrum. Potraviny Coop Jednota sú vzdialené 350 m. Do centra Banskej Bystrice to je približne 7 km. Parkovanie je možné priamo pred bytovým domom.

Byt je vhodný ako pre mladú rodinu, tak aj pre aktívnych jednotlivcov.

Ak Vás moja ponúka oslovila, rád Vás privítam na osobnej prehliadke. Uvedená cena je vrátane provízie Realitnej kancelárie. V tejto konečnej cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo, vyhotovenie rezervačných zmlúv, kúpnych zmlúv, administratívne služby na katastri nehnuteľností, správny poplatok na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. Pre kupujúceho zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho.

Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške.
Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

Kontakt

Meno: Marián MÁLEK Broker Consulting
Telefón: +421905357116
Cena: 134 000 €