Slnečný 2 izbový byt v obľúbenej lokalite na Mládežníckej ulici je pripravený na predaj!!! Príležitosť na bývanie, ktorá sa neodmieta. Hľadáte slnečné bývanie blízko do mesta? Potrpíte si na štýl, kvalitu a chcete si byt zrekonštruovať podľa vlastných predstáv? Máme pre vás skvelú ponuku. Môže to byť vaša investičná príležitosť alebo prvé vlastné bývanie. Rozhodnutie nechám na vás.

—->2 izbový slnečný byt situovaný na Fončorde je ideálne riešenie pre mladých, dynamicky žijúcich ľudí. Či už ste single, pár alebo mladá rodina, tento byt vám ponúka viac ako len štartovaciu nehnuteľnosť. Užívajte si život v slnečnom byte podľa vlastných predstáv. Nádherný výhľad do zelene je príjemný bonus tejto ponuky.

2-izbový byt (53.4m2) na 2. poschodí s výťahom, ktorý sa bude realizovať v tomto roku Vás milo prekvapí. V byte sú klasické bukové parkety, vymenené stúpačky, plastové okná aj vstupné dvere. Zbytok necháme na Vás :-). Určite oceníte pivnicu, ktorá patrí k bytu aj zastávku MHD tá je doslova pod nosom. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť, sieť obchodov aj služieb.

Ak vás tento byt zaujal, ozvite sa mi, rada vám ho ukážem osobne.

Viac o tomto byte tu:–> https://martinacibulova.sk/2-izbovy-byt-v-oblubenej-lokalite-na-mladeznickej-ulici-je-na-predaj

Kontakt

Meno: Martina
Telefón: 0917 744 859
Cena: 144 999 €