Realitná kancelária DO DOMČEKA v spolupráci so stavebnou spoločnosťou pre vás pripravila na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti Fončorda, na ulici Švermova. Byt sa nachádza v zateplenom panelovom bytovom dome obklopenom zeleňou. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 54,7 m². Byt sa nachádza na 3. poschodí a patrí k nemu lodžia a pivnica v suteréne bytového domu.

Nehnuteľnosť prešla prerábkou, v rámci ktorej sa zrealizovala jej kompletná rekonštrukcia, ktorá zahŕňa:

– rekonštrukciu jadra,
– novú kuchynskú linku robenú na mieru,
– montáž podlahových krytín,
– nové omietky,
– výmenu elektroinštalácie vrátane stropného osvetlenia v celej nehnuteľnosti,
– montáž nových rozvodov vody, odpadu a médií,
– plastové okná,
– výmenu obložkových zárubní a dverí,
– novú kúpeľňu a samostatnú toaletu vrátane sanity.

Byt pozostáva zo vstupu, chodby, priestrannej obývacej izby, kuchyne, kúpeľne a spálne viď pôdorys v galérii inzerátu. Kuchynská linka robená na mieru, je kompletne zariadená vstavanými elektrospotrebičmi, a to chladničkou s mrazničkou, elektrickou rúrou, sklokeramickou doskou, umývačkou riadu, digestorom a granitovým umývadlom. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované ústredným kúrením.

Dispozícia a stav bytu má pre budúceho majiteľa potenciál na zariadenie nehnuteľnosti podľa vlastných predstáv. Lodžia je orientovaná na juhozápad, spálňa s kuchyňou sú orientované na severovýchod. Orientácia teda zabezpečuje ideálne presvetlenie nehnuteľnosti. Noví majitelia ocenia súkromie v bezprostrednej blízkosti bytového domu a zároveň centrum mesta v pešej vzdialenosti.

Panelový bytový dom je po čiastočnej rekonštrukcii, kedy bol zateplený a bola zrealizovaná obnova spoločných priestorov. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn, optika a kanalizácia). Parkovanie pri dome je verejné.

K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť. Rozmanitosť služieb je v okolí bytového domu pestrá. Fončorda je mestskou časťou s výbornou občianskou vybavenosťou. Do centra mesta Banská Bystrica je to pešou chôdzou do desiatich minút.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre kúpu nehnuteľnosti.

Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1774

Kontakt

Meno: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská
Telefón: 0915870556
Cena: 149 800 €