Quantcast

Virtuálna prehliadka:
virtualneprehliadky.dodomceka.sk/1540

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt na ulici Švermova v meste Banská Bystrica. Celková plocha nehnuteľnosti je 39,58 m² a nachádza na 1. nadzemnom podlaží. Byt pozostáva zo vstupnej haly, kuchyne, obývacieho kúta, spálne, kúpeľne a samostatného WC. V byte sú osadené plastové okná a liatinové radiátory, na ktorých sú osadené merače tepla.

Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou zo septembra 2020, v rámci ktorej bola zrealizovaná nová inštalácia rozvodov, nové dvere, podlahy a nová kúpeľňa so samostatnou toaletou. Byt bude disponovať novým zariadením, ktorého súčasťou bude v rámci kuchyne nová kuchynská linka, vybavenie elektrospotrebičmi (práčka, chladnička s mrazničkou, keramická varná doska, umývačka riadu) a sedačka. Na chodbe bude umiestnená vstavaná šatníková skriňa. V spálni bude posteľ, skriňa na oblečenie a komoda.

Panelový bytový dom, v ktorom sa byt nachádza je napojený na všetky inžinierske siete. Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou Orientácia bytu je: kuchyňa, obývacia izba – západ, spálňa – východ. Energetický certifikát k bytovému domu nie je.

Výška mesačného nájmu je 460 € vrátane energií a internetu. Záujemca hradí k platbe za prvý mesiac aj vratný depozit vo výške 1000 €.

Byt bude pripravený k nasťahovaniu začiatkom decembra 2020.

Poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k tým najvyhľadávanejším v meste. Občianska vybavenosť je výborná, školy, škôlky, potraviny, obchody, pošta, kaviarne, nákupné centrum Europa, či reštaurácie a ďalšie široké služby v centre mesta. V okolí bytového domu je tiché prostredie a zeleň.

Výhody nehnuteľnosti:

– kompletná rekonštrukcia,
– zariadený,
– prakticky riešená dispozícia,
– príjemná lokalita,
– dobrá občianska vybavenosť.

Vzhľadom na stav súvisiaci s vírusom COVID-19 budú osobné obhliadky nehnuteľnosti od 24.10. do 1.11.2020 odložené a presunuté na najbližší možný termín, ktorý si dohodnete s našim realitným maklérom.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1563

Kontakt

Meno: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská
Telefón: 0915 870 556
Cena: 460 €