Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na prenájom príjemný 1-izbový byt v pešej vzdialenosti do centra mesta. Nachádza v obľúbenej mestskej časti Uhlisko v Banskej Bystrici. Byt je súčasťou jedinečnej kompletne zrekonštruovanej vily s vlastným dvorom a predzáhradkou. Apartmán je situovaný na 1.poschodí domu bez výťahu. Jeho celková plocha je 27,58 m².

Elegantná rekonštrukcia a nové zariadenie poskytuje ideálny domov pre jednu osobu alebo pár. Nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, spacieho priestoru a obytnej izby s kuchyňou. Výhodou je veľký vstavaný šatník s dostatkom úložného priestoru a vysoké stropy, ktoré podčiarkujú čaro nehnuteľnosti. Po celej ploche nehnuteľnosti je podlahové kúrenie nastaviteľné termostatom, ohrev vody je centrálny.

Nehnuteľnosť disponuje kompletným zariadením. V rámci kuchyne je to jedálenský kút, kuchynská linka, ktorej súčasťou je chladnička s mrazničkou, digestor, el. rúra, umývačka riadu a sklokeramická varná doska. Kúpeľňa je zariadená sprchovým kútom, toaletou, práčkou, odkladacím priestorom a umývadlom so zrkadlom. Spací priestor disponuje manželskou posteľou a v obývacej izbe je pohovka. Orientácia bytu je do pokojného dvora, na východ.

V cene nájmu sú zahrnuté aj mesačné poplatky za energie a internet.

Nehnuteľnosť je voľná k prenájmu od začiatku mája 2023. Záujemca hradí k platbe za prvý mesiac aj depozit vo výške dvojmesačného nájmu.

Výhody nehnuteľnosti:

– nové zariadenie,
– útulná a vzdušná nehnuteľnosť,
– praktická dispozícia,
– moderná rekonštrukcia,
– vlastný dvor,
– príjemná lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou,
– tiché prostredie,
– v pešej dostupnosti do centra mesta,
– detské ihrisko, potraviny, park s rybníkom a zimný štadión.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.
Prenájom bytu sa ponúka prednostne dospelým pracujúcim osobám a nefajčiarom.
Prenajímajúci si vyhradzuje právo prenajať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre prenájom nehnuteľnosti.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1737

Kontakt

Meno: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská
Telefón: 0915870556
Cena: 490 €