Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v príjemnej lokalite mesta Banská Bystrica na ulici Tulská. Nehnuteľnosť sa nachádza na 8. poschodí v panelovom bytovom dome. Celková výmera podlahovej plochy je 29,9 m². K bytu patrí tiež pivnica.

Byt pozostáva z predsiene, kuchyne, kúpeľne a obytnej izby so spacím kútom. Súčasťou kuchyne je jedálenský kút, kuchynská linka, vstavané spotrebiče a chladnička. V kúpeľni sa nachádza vaňa, umývadlo a toaleta. V predsieni s nachádza vstavaná skriňa. Obývacia miestnosť disponuje obývacou stenou. Nehnuteľnosť sa predáva čiastočne zariadená.

Byt je svetlý a teplý s dobre riešenou dispozíciou. V roku 2008 prešiel rekonštrukciou, v rámci ktorej bola zrealizovaná výmena jadra. Na nehnuteľnosti je pre nového majiteľa plánovaná kompletná výmena elektrických rozvodov a taktiež nová maľovka, ktorá je súčasťou predajnej ceny. Viac info v realitnej kancelárii.

Ďalej tu boli osadené plastové okná, plávajúce podlahy a dlažba, kuchynská linka a ostatné zariadenie. Vchodové dvere nehnuteľnosti sú bezpečnostné. Orientácia bytu je na juhozápad.
Súčasťou bytu je latková pivnica. V bytovom dome je elektrický vrátnik a nový výťah. Parkovanie pri nehnuteľnosti je verejné, nachádza sa tu tiež nové detské ihrisko.

Bytový dom prešiel rekonštrukciou, v rámci ktorej sa realizovalo zateplenie, bytového domu, výmena strechy a príslušenstva v spoločných priestoroch.

Byt sa nachádza v pokojnej obytnej lokalite obklopenej zeleňou v meste Banská Bystrica s kompletnou občianskou vybavenosťou na Kyjevskom námestí t.j. pošta, potraviny, obchod, lekár, škola a škôlka, reštaurácie a pod. Blízko je tiež zástavka MHD a možnosť rekreácie v prírode. Centrum mesta Banská Bystrica je do 7 min. autom.

Výhody:

– príjemná a tichá lokalita,
– nízke mesačné náklady
– svetlý a teplý byt,
– dobrá dispozícia,
– zrekonštruovaný bytový dom,
– dom obklopený zeleňou.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1609

Kontakt

Meno: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Telefón: 0915870556
Cena: 78 000 €