Quantcast

Virtuálna prehliadka:
https://virtualneprehliadky.dodomceka.sk/1564

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v príjemnej lokalite mesta Banská Bystrica na ulici Bakossova. Nehnuteľnosť sa nachádza na 8. poschodí v panelovom bytovom dome. Celková výmera podlahovej plochy je 27,25 m².

Byt pozostáva zo vstupnej haly, kuchyne, kúpeľne, samostatnej obytnej izby, balkónu a lodžie. Súčasťou kuchyne je jedálenský kút, kuchynská linka, plynový sporák, mikrovlnná rúra, chladnička a digestor. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, toaleta, umývadlo a práčka. Obývacia miestnosť je kompletne zariadená vrátane rozkladacej sedačky a ostatného nábytku. Nehnuteľnosť sa predáva so zariadením viď virtuálna prehliadka v inzeráte.

Byt je svetlý a teplý s dobre riešenou dispozíciou. Výhodou je kuchynská lodžia a balkón s prístupom z obývacej izby. V roku 2013 prešiel kompletnou rekonštrukciou, v rámci ktorej bola zrealizovaná výmena jadra a elektroinštalácie v jadre nehnuteľnosti. Ďalej tu boli osadené plastové okná, plávajúce podlahy a dlažba, kuchynská linka a ostatné zariadenie. Orientácia bytu je na juh.
Súčasťou bytu je murovaná pivnica. V bytovom dome je elektrický vrátnik. Parkovanie pri nehnuteľnosti je verejné. V bytovom dome je zabudovaný optický kábel.

Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej sa realizovalo aj zateplenie, bytového domu.
Energetický certifikát bytového domu C.

Byt sa nachádza v pokojnej obytnej lokalite obklopenej zeleňou v meste Banská Bystrica s kompletnou občianskou vybavenosťou. Blízko je tiež zástavka MHD a pešia dostupnosť do historického centra mesta.

Výhody:

– príjemná tichá lokalita,
– svetlý,
– dobrá dispozícia,
– zariadený,
– balkón a lodžia.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

Vzhľadom na stav súvisiaci s vírusom COVID-19 budú osobné obhliadky nehnuteľností od 24.10. do 1.11.2020 odložené a presunuté na najbližší možný termín, ktorý si dohodnete s našim realitným maklérom.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1564

Kontakt

Meno: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská
Telefón: 0915 870 556
Cena: 64 900 €