Mobilná kontaktná zoo Arakovo sa teší mimoriadnej obľube medzi všetkými vekovými kategóriami. Počas víkendu, presnejšie 28. a 29. januára, zavíta do najväčšieho zábavno-športového areálu na Slovensku – do BOUNCE PARK 17 v Banskej Bystrici.

Arakovo je neobyčajná kontaktná zoo, kde sa môžete stretnúť s najvzácnejšími druhmi exotických vtákov, vziať si ich na ruku, pohladkať ich, odfotiť sa s nimi a nakŕmiť ich. Niektorí z papagájov vám za to dokonca aj dajú pusu! Stretnúť sa tu môžete so vzácnou Arou hyacintovou, či prekrásnou Arou arakangou a mnohými ďalšími pestrofarebnými druhmi ár.

Okrem ár sa tu na vás teší aj partia kakadu, na čele so vzácnym Kakadu moluckým. Absolútnou raritou je štvorica zobákorožcov, ktorých neuvidíte nikde inde na Slovensku. Všetci sú mimoriadne priateľskí, spoločnosť ľudí si užívajú a vašu pozornosť si priam vyžiadajú. Jedná sa o jedinečný projekt, ktorý na Slovenku nemá obdoby a okrem nových poznatkov o týchto jedinečných tvoroch a hromady fotiek, si odtiaľto každý návštevník, malý či veľký, odnesie nezabudnuteľný zážitok.

Bounce Park 17 je najväčším zábavno-športovým areálom na Slovensku. Na ploche 4000 m² tu nájdete vyše 50 atrakcií, na ktorých sa skvele zabavia všetci, od tých najmenších až po najstarších. Skákať na trampolínach, šplhať po lezeckej stene a následne sa hodiť do bazéna plného penových kociek. To všetko môžete a ešte viac! Nájdete tu aj multifunkčné ihrisko s umelou trávou a jedinečnú Rainbow net, ktorá je na Slovensku jedinou atrakciou svojho druhu a mnoho ďalších skvelých atrakcií. Inými slovami – nuda tu nehrozí!

Arakovo a Bounce Park 17 sa preto rozhodli spojiť svoje sily a ponúknuť Vám najzábavnejší víkend vášho života. Trampolíny, lezecká stena, aj jedinečná Rainbow net na vás čaká spolu s partiou pestrofarebných papagájov už počas posledného januárového víkendu, teda v sobotu 28. a v nedeľu 29. januára od 10.00 do 20.00 h. Príďte sa pozrieť, ako vyzerá skutočná zábava!