Krásne a zdravé vlasy sú neoddeliteľnou súčasťou obrazu atraktívnej elegantnej ženy a muža, ktorí sa starajú o svoj vzhľad. Avšak v modernom svete, ktorý je náročný na množstvo práce a rodinnej starostlivosti, nie je možné, aby sme každý jeden týždeň navštevovali salón krásy, kde sa o nás dokonale postarajú.

Tu prichádza na  rad voľne dostupná vlasová kozmetika, ktorá sa o krásu a zdravie našich vlasov postará bez potrebného zásahu odborníkov a u vás doma. Aj takúto kozmetiku a produkty zamerané na vlasovú starostlivosť by ste si ale mali vyberať s dôrazom na detail.

Kaufland leták vám to umožní veľmi jednoducho, pretože vďaka dôležitým akciám sa pripravíte na kúpu toho najlepšieho výrobku v dobrej cene niekoľko dní vopred.

Ako si vybrať prípravky na starostlivosť o vlasy?

Prvá vec, ktorej je dôležité venovať pozornosť pri výbere kozmetiky na vlasy, je jej zloženie . Mala by byť čo najprirodzenejšia. Prítomnosť veľkého množstva chemických zlúčenín môže viesť k poškodeniu vlasov a ich krehkosti. Okrem toho z takýchto prostriedkov vlasy vyschnú a poškodia sa, čo negatívne ovplyvní ich vzhľad.

Bohužiaľ neexistuje žiadne univerzálne a jedno riešenie, ktoré by vyhovovalo všetkým typom vlasov, ale vďaka širokej ponuke v akčných letákoch a našim radám môžete mať krásne vlasy veľmi rýchlo.

Husté silné vlasy

Sen každého z nás, husté vlasy akejkoľvek textúry môžu však počas zimy stratiť svoj lesk tiež. Suché podmienky môžu spôsobiť suchú pokožku hlavy, čo spôsobuje tvorbu lupín. Pri pohľade na dostupné prípravky sa vyhnite síranom – pretože majú vysoký efekt vysušenia.

Naopak, pre takéto vlasy používajte šampón bohatý na vlhkosť a kondicionér. Môžete tiež vyskúšať niektoré výživné masky na vlasy, ktoré umožnia vašim korienkom absorbovať všetku vlhkosť pre väčší lesk a ich lepšiu stavbu. Na hydratáciu vlasov z vnútra nezabudnite piť aj viac vody.

Jemné redšie vlasy

Ak máte jemné vlasy, mali by ste používať kvalitné a aj v Billa obchode dostupné prípravky naozaj šetrne. Ak používate toho príliš veľa, vlasy budú vyzerať naopak unavene a pôsobiť ako mastné. Ideálne sú zvlhčovacie produkty určené pre jemné vlasy. Tieto ich hydratujú bez toho, aby sa zaťažili.

Zima môže vplývať na vysušenie vlasov veľmi negatívne, takže hydratácia je kľúčová. Najlepšia vec, ktorú ale môžete urobiť, je používať vlasové výrobky navrhnuté pre váš špecifický typ vlasov. Možností máte dnes naozaj veľa.

Existujú špeciálne spoločnosti zaoberajúce sa starostlivosťou o vlasy, ktoré prichádzajú s kompletnými produktmi pre každý typ. A mnohé z nich, bez nutnosti návštevy kozmetických salónov, môžete nájsť aj v dostupných letákoch a obchodoch.

Aby ste ale zlepšili celkové zdravie a kvalitu vašich vlasov, mali by ste užívať vitamíny, piť vodu a dobre jesť. Potraviny a nápoje, ktoré k tomu budete potrebovať a určite využijete, nájdete v online letákoch tiež.