Od nového roka nový primátor zmení tím najbližších spolupracovníkov v kancelárii primátora podobne, ako to robili i jeho predchodcovia.

Po zmene prednostu úradu, končí na mieste vedúcej kancelárie končí Marcela Kevešová a svoje posty opúšťajú aj hovorkyňa Martina Kanisová a tlačová tajomníčka Barbora Winterová.

Na Mestský úrad sa má naopak vrátiť niekdajšia hovorkyňa Ivana Saktora i Petra Gogolu Monika Pastuchová, ktorá sa stane vedúcou kancelárie primátora. Bývalá rozhlasová moderátorka neskôr pracovala ako hovorkyňa BBSK pri Vladimírovi Maňkovi (SMER-SD) a posledne na odbore komunikácie Slovenskej agentúry životného prostredia. Okrem iného bola viac rokov i hovorkyňou medzinárodných leteckých dní SIAF na Sliači.

nosko a hovorcovia
Nových členov svojho tímu Nosko predstavil na facebooku.

Letecké dni riadi neúspešný kandidát na post poslanca mesta za koalíciu SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Hubert Štoksa, ktorý patril k podporovateľom nového primátora. Práve z prostredia organizátorov MLD SIAF, z pozície mediálnej manažérky, prichádza aj nová hovorkyňa primátora mesta, ktorou bude Zdenka Sekerešová. V súčasnosti doktorandka na Fakulte masmediálnej komunikácie UCM v Trnave.

Zanikne zrejme pozícia tlačovej tajomníčky, vzniká však pozícia nadradená hovorkyni primátora. Ján Nosko bude mať šéfa komunikácie, ktorým bude Jakub Bubeník. Vyštudovaný herec, bývalý redaktor miestnych médií či televízie Markíza a posledne riaditeľ regionálnej televízie Hronka.