Chladný interiér a námraza na prednom skle patria k zime. Zima sa s nami pomaly lúči, no ak sa chcete vyhnúť dlhému nahrievaniu interiéru a čisteniu okien od snehovej pokrývky, odporúčame vám zainvestovať do nezávislého kúrenia. Konkrétne toho od Pandory.

Žiadne zdĺhavé nahrievanie interiéru

Zabezpečenie auta proti krádeži je samozrejmosťou, no nezávislé kúrenie až tak veľmi nie. Viacerí vodiči strávia priveľa času čistením auta od snehovej pokrývky a nahrievaním interiéru auta. Tým, že auto stojí na parkovisku so zapnutým kúrením a motorom, zvyšuje sa tak jeho spotreba. Aj keď cez zimu je spotreba celkovo vyššia, veľký podiel má na tom aj dlhé státie so zapnutým motorom. S nezávislým kúrením od Pandory však toto nezažijete.

Príjemná teplota skôr, ako prídete k autu

Ak nechcete mať takú vysokú spotrebu aj nasledujúcu zimu, odporúčame vám kúpu nezávislého kúrenia Pandora.

Klasické nezávislé kúrenie je zbytočne predražené. To od Pandory vám ponúka funkciu diaľkového štartu a zobrazenie teploty interiéru auta. Vy si tak budete môcť nastaviť teplotu interiéru už pri vstávaní z postele. Keď prídete k autu, teplota v interiéri bude príjemná a nebudete sa tak musieť báť, že by bol volant a riadiaca páka také studené, že by ste si museli nasadiť rukavice.

Mrazy bývajú v našich končinách v posledných rokoch extrémne. Pripravte sa na nasledujúcu zimu a investujte do nezávislého kúrenia od Pandory. Budete si môcť dopriať dokonalý tepelný komfort, aj keď budú vonkajšie teploty hlboko pod bodom mrazu.

Šoférovanie v rukaviciach je pre málo vodičov príjemné, preto si zohrejte interiér auta skôr, ako k nemu prídete. Aj cez tie najkrutejšie mrazy budete môcť šoférovať len v svetri a nie nababušený od hlavy po päty. Navyše ak sa rozhodnete pre Pandoru, nemusíte sa báť vysokých cien. Nezávislé kúrenie tejto značky je totiž cenovo prijateľné pre všetkých.