Verejná knižnica Mikuláša Kováča má pre svojich čitateľov, ale aj pre ostatných návštevníkov, do konca mesiaca pripravených ešte mnoho zaujímavých podujatí.

Zopár tipov ako kvalitne prežiť voľný čas, niečo nové sa naučiť a dozvedieť sa zaujímavé informácie? Beseda, diskusia, či tvorivé dielne? V knižnici nájdete všetko.

Inšpiratívne stretnutie s Beatou Puobišovou na tému Aktívne starnutie už v pondelok 20. marca o 16.30 h na pobočke Sídlisko.

Vedomostný kvíz pre dospelých o knihách a literatúre pri príležitosti 50. výročia vzniku knižnice. Pobočka Centrum, utorok 21. marca o 16.30 h. Zábava, smiech a previerka vedomostí v oblasti literatúry. Svoje tímy rezervujte vopred. Víťazi budú odmenení.

Tvorivé dielne Náramok šťastia so Slavkou Fialovou spojené s prednáškou Kreativita. Na pobočke Centrum v stredu 22. marca o 16.30 h.

Peter Šloser a jeho krimi príbehy. Stretnutie s bývalým policajným plukovníkom, zločinom a trestom na pobočke Sásová, vo štvrtok 23. marca o 16.30 h.

Kniha Jednoduchý život opisuje príbeh chlapca, muža, starca, ktorý prežil svoj život v naplnení a jednoduchých krásach. Autor knihy Branislav Rybička na pobočke Centrum v piatok 24. marca o 16.30 h porozpráva o poslaní a životnej úlohe svojho hrdinu.

Člen umeleckého súboru Divadla Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene, herec Michal Ďuriš na pobočke Centrum v pondelok 27. marca o 17.00 h.

Stretnutie s mladou spisovateľkou Michaelou Ellou Hajdukovou a jej knihami. Na pobočke Sásová, vo štvrtok 30. marca o 16.30 h.

Bližšie informácie o skvelých podujatiach nájdete na webe knižnice.