Krásne oblečenie a vkusné topánky vám nebudú nič platné, pokiaľ sa vám ich nepodarí zladiť. Nová aplikácia od eObuv.sk vám pomôže násjť ideálnu kombináciu. Vyniknite vďaka vkusne navolenému outfitu.  

Ak vás nečakajú žiadne špeciálne udalosti, je prakticky jedno, čo si obujete. Keď sa ale chystáte na významnú udalosť, akou je svatba či návšteva divadla, musíte svojmu zovňajšku venovať viac pozornosti. Aplikácia od eObuv.sk ovláda pravidlá dress codu za vás, vďaka čomu sa môžete spoľahnúť, že na sebe počas akcie nebudete cítiť nepríjemné pohľady okoloidúcich.

Zvládnite najväčší deň vo vašom živote na výbornú

Svadba býva pre väčšinu z nás jedným z najvýznamnejších dní v živote. Dress code checker vám pomôže s výberom obuvi aj na túto príležitosť. V aplikácii dress code checker si najskôr vyberiete pohlavie a hneď na to sa vás aplikácia opýta, či budete ženích, resp. nevesta, alebo hosť. Dôležitou otázkou je, či sa svatba bude konať von, alebo dnu. Tu sa dostávame k hlavnej časti – vašej osobnosti. Ak milujete šport a komfortnú obuv si nechcete odoprieť ani na svadbe, aplikácia vám dokáže odporučiť elegantné tenisky, ktoré vkusne doplnia akýkoľvek outfit.

Pre dámy je pripravená podobná voľba s naozaj špecifickými detailami. Môžete si dokonca vybrať veľkosť opätka, ktorá vám najviac vyhovuje. Rovnako ako u pánov, ani dámy nie sú odsúdené na prísne spoločenskú, konzervatívnu obuv. Aj vy si môžete šaty doplniť elegantnými teniskami, a to bez ohľadu na to či ste nevesta, družička alebo hosť.

Zdroj: eobuv.sk

Čo si obuť do divadla?

Ďalšou príležitosťou, kde už akosi podvedome tušíme striktný dress code, je divadlo. Pravdou však je, že aj tu sa dá dobre padnúci oblek a kožené topánky poľahky obísť. Je dôležité myslieť na to, o aký druh divadla ide. Inú obuv si vyberiete na lokálne predstavenie a inú na premiéru do Slovenské Národného Divadla. S rozhodovaním, aký typ obuvi zvoliť, vám pomôže appka dress code checker od eObuv.sk. Aj v tomto prípade, rovnako ako pri výbere na svadbu, sa zohľadňuje váš preferovaný štýl. Premiéru v divadle si tak pokojne môžete užiť v komfortných teniskách, zatiaľ čo lakovky či lodičky budú odpočívať doma. Ak idete do divadla v chladnejšom období, možností máte hneď niekoľko: Lakované topánky, kožené topánky, kotníková či outdoorová obuv. Stačí si len vybrať.

Zdroj: eobuv.sk

Zahájte plesovú sezónu s noblesou

Ples je z hľadiska oblečenia jasnou záležitosťou. Zahalené ramená, dlhé šaty…ale čo topánky? Ako pri ostatných príležitostiach, tak aj tu platí, že záleží od typu udalosti. Ak ide o honosný ples, výberu topánok budete venovať podstatne viac času, než výberu topánok na každoročný obecný ples. V každom prípade, neváhajte siahnuť po aplikácii od eObuv.sk, ktorá vás podrží v každej situácii.

Zdroj: eobuv.sk

Prvým naozajstným plesom bola pre väčšinu z nás stužková. Bez ohľadu na to, akú rolu budete na stužkovej zohrávať, je akýmsi nepísaným pravidlom, že sa na stužkovú chodí v elegantnom oblečení. Páni teda siahnu po obleku, dámy po šatách. V závislosti od farby obleku vám appka dokáže vybrať topánky, ktoré sa vám k obleku ideálne hodia.  Dámy si môžu vybrať topánky na hlavný ceremoniál ako aj topánky na prezutie. Appka vám ku každému navrhnutému modelu ukáže krátky text, aby vám rozhodovanie ešte viac uľahčila