Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk tak poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne budeme vyberať tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rýchlo rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomalilo ani počas koronakrízy, naopak.

Veľká NKS na sídlisku Rudlová-Sásová na Starohorskej ulici

Medzi obyvateľmi obľúbené riešenie 3-izbového bytu typu VNKS v panelákovej zástave na Starohorskej ulici je aktuálne v ponuke v cene 120-tisíc eur. V tejto cene získate byt o veľkosti 69 metrov štvorcových s krásnym výhľadom na 4. poschodí zatepleného paneláku.

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii. Má plastové okná, laminátové polahy a obklady v kúpeľni a WC. Prerobená je rovnako aj kuchyňa so vstavanými spotrebičmi. Súčasťou bytu je presklená loggia pri kuchyni či pivnica v suteréne bytového domu. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v novostavbe na Fončorde

V aktuálnej ponuke realít na portáli BBonline.sk nájdete aj 3-izbový byt na Fončorde, ktorý sa nachádza v ešte stále novostavbe projektu Milestones. Výhodou je jednoznačne umiestnenie v centre sídliska s dostupnosťou všetkej potrebnej občianskej vybavenosti.

Samotný byt má výmeru 73 metrov štvorcových a navyše balkón. Nachádza sa na 2. poschodí s orientáciou na tri svetové strany. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, spálne s roldorom, izbou s francúzskym oknom, kúpeľňou a samostatným WC, chodbou, ktorá rovnako disponuje vstavanou skriňou a obývačkou spojenou s kuchynským kútom. Byt sa predáva zariadený a preto je vhodný aj ako investičná nehnuteľnosť za účelom ďalšieho prenájmu. Byt sa predáva za cenu 188-tisíc eur. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

Rekreačná chata na Donovaloch

Dvojpodlažná rekreačná chata v tichom prostredí pod lesom v časti Mistríky ponúkne ideálne miesto pre oddych v obľúbenom horskom stredisku nášho okresu.

Samotná chata, ktorá sa predáva za 249-tisíc eur, má úžitkovú plochu 94 metrov štvorcových a prináleží k nej aj pozemok o celkovej výmere 388 metrov štvorcových. Tehlová chata prešla v roku 2007 komplexnou rekonštrukciou. Pozostáva z prízemia s predsieňou, obývacou izbou s krbom a tiež plne vybavenou kuchyňou s príručnou špajzou. Súčasťou chaty je kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatnou toaletou. Na druhom podlaží sa nachádzajú tri obytné miestnosti. Nehnuteľnosť je napojená na verejný vodovod, odpad je riešený žumpou. Ohrev vody v chate zaisťuje prietokový ohrievač. Plusom chaty jej aj záhrada s altánkom s vonkajším krbom a záhradným grilo či samostatný sklad na drevo. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.