Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk preto poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rýchlo rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomalilo ani počas koronakrízy, naopak.

3-izbový byt na Jilemnického ulici, Fončorda

V najnovšej ponuke sa ocitla exkluzívna ponuka, ktorou je 3-izbový byt za priaznivých 139-tisíc eur. Byt je po rekonštrukcii (vrátane elektrorozvodov) a je obývateľný bez ďalšej väčšej investície, úžitková plocha činí takmer 82m2. Výhodou je tiež prepojenie obývačky s kuchyňou, veľká kúpeľňa s oknami, vlastný plynový kotol (garanciou nižších prevádzkových nákladov), ako aj 2 väčšie pivnice v suteréne. Priama blízkosť škôlky, základnej školy, základnej umeleckej školy, detských ihrísk a zastávky MHD ho predurčuje hlavne pre rodinu s deťmi! V dome sú slušní susedia, vchod je udržiavaný. Viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v pôvodnom stave, Magurská ulica, Sásová

K dispozícii je na predaj aj tento priestranný 3-izbový byt v príjemnej lokalite mestskej časti Sásová, na ulici Magurská. Byt v pôvodnom stave sa nachádza v zateplenom panelovom bytovom dome, zo zadnej strany obklopenom zeleňou. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 69,64 m² vrátane pivnice. Byt sa nachádza na 3. poschodí, pozostáva zo vstupnej haly, kúpeľne, toalety, kuchyne, chodby, troch obytných izieb a lodžie. V obytných miestnostiach, kúpeľni a kuchyni je na podlahách PVC. Na stenách sú tapety.

Dispozícia a stav bytu má pre budúceho majiteľa potenciál na peknú rekonštrukciu. Lodžia orientovaná na východ a obytné izby smerované na západ poskytujú ideálne presvetlenie nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť sa predáva nezariadená za sumu 129-tisíc eur, viac sa dočítate na bbonline.sk/reality.

Záhradná chatka, Fončorda časť „POD LIPY“

Záhradná chatka sa nachádza v skupine chát v záhradkárskej osade na Fončorde, časť POD LIPY. Veľkosť pozemku prislúchajúcemu k chate je 339 m2. Chatka je v prízemnej časti murovaná, poschodie a podkrovie drevené, bola postavená v roku 1984, v dobrom technickom stave. Je ideálnym miestom na pobyt tých, ktorí čakajú pokojné prostredie s možnosťou odpútať sa od starostí dnešného uponáhľaného sveta. Záhrada je rozdelená na dve časti , vrchná oddychová zóna a spodná úžitková.

S cenovkou necelých 38-tisíc ide o ideálnu nehnuteľnosť pre ľudí, ktorí hľadajú oddych v tichej a zelenej lokalite. Viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.