Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

2-izbový byt v centre mesta

Hľadáte byt v Banskej Bystrici, ktorý je svojou polohou blízko k centru? Láka vás tiché a pokojné prostredie? V takom prípade je tu pre vás tento sympatický 2-izbový byt s podlahovou výmerou 52 m². Zariadenie a vybavenie bytu je prevažne nové, a preto nie sú potrebné zvlášť väčšie investície. Nehnuteľnosť sa nachádza na 6. poschodí bytového domu s výťahom a k bytu prislúcha aj pivnica. Bývanie takmer v centre je na nezaplatenie, šetríte si tak čas, aj peniaze, ktoré sa Vám zaručene v tejto lokalite zhodnotia. Cena bytu je necelých 145-tisíc eur a viac sa dočítate na bbonline.sk/reality.

1-izbový byt v Majeri

Jedinečná príležitosť pre tých, ktorí hľadajú svoje prvé bývanie môže byť tento 1-izbový byt s celkovou výmerou 30 m². Situovaný je v Majeri v Banskej Bystrici a pred rokom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Zariadenie a vybavenie bytu je zánovné a môžete sa hneď nasťahovať. Budova, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza, bola kompletne zrekonštruovaná od základov po strechu. Samozrejmosťou je výťah, ktorý Vás vyvezie na 3. poschodie. Byt je situovaný na južnú stranu, čo vám garantuje maximálnu úsporu energie. Jeho cena je na súčasné pomery veľmi prijateľná, reč je o sume 64-tisíc eur a viac sa môžete dočítať na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v Sásovej

Ak hľadáte bývanie alebo skvelú investíciu, k dispozícii je aj tento 3-izbový byt v zachovalom stave, kde sa stačí rovno nasťahovať, prípadne ho prenajať a využiť to ako investíciu. Výhodou bytu je lokalita v blízkosti škôl, 3x samostatná izba s loggiou, ktoré sú orientované na juh, takže tepla a slnka je tu dostatok. Samozrejmosťou je pivnica, výťah, bezproblémové parkovanie. Cena tohto bytu je 145-tisíc eur a viac sa dozviete na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.