Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk preto poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rýchlo rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomalilo ani počas koronakrízy, naopak.

Garážové miesto v polyfunkčnom objekte na Kačici

Bezpečné parkovanie v suteréne polyfunkčného objektu na Kačici, v centre mesta, môžete mať vďaka tejto ponuke už za 15-tisíc eur. Nehnuteľnosť sa nachádza vo vyhľadávanej obytnej lokalite na Komenského ulici, s dobrou dostupnosťou kdekoľvek v rámci Banskej Bystrice. Prístup pre nového majiteľa do suterénu je cez elektrickú garážovú bránu na ovládanie. Garáže sú zabezpečené kamerovým systémom. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

Veľký pozemok v časti Sásová

Pre záujemcov o kúpu pozemku, ktorý je v obklopení krásnej prírody, je tu ponuka na kúpu pozemku s celkovou rozlohou takmer 30-tisíc m2.  Pozemok sa nachádza na samom konci mestskej časti Sásová, s nádherným výhľadom, v maximálne tichej a pokojnej lokalite, ktorá prepája sídlisko s prírodou – doslova cez cestu sa nachádza obľúbená Sásovská dolina, prechod na Panský diel či Šachtičky. Inžinierske siete sú v blízkosti pozemku, ktorý je vhodný na developerský projekt. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt s loggiou v časti Podlavice

V najaktuálnejšej ponuke realít nájdete aj tento 3-izbový byt v časti Podlavice, ktorý disponuje celkovou výmerou plochy, vrátene loggie, niečo vyše 70 m2. Byt sa nachádza na 2. poschodí bytového domu a pozostáva z predsiene, kuchyne, obývacej izby, 2 samostatných izieb, kúpeľne a samostatnej toalety.

Byt má murované jadro a sú v ňom osadené plastové okná so žalúziami. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované ústredným kúrením. Obytné miestnosti sú nezariadené. Z kuchyne je východ na loggiu, ktorá poskytuje výhľad na zeleň. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.