Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk preto poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rýchlo rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomalilo ani počas koronakrízy, naopak.

Slnečný 3-izbový byt v širšom centre mesta

V najnovšej ponuke je slnečný trojizbový byt v príjemnej lokalite na ulici Trieda SNP. Jeho celková plocha je 65,3 m². Nachádza sa v ňom obývacia izba s kuchyňou, spálňa, detská izba, vstupná hala a kúpeľňa s WC. V rámci kompletnej rekonštrukcie v roku 2020 boli menené rozvody elektriny, vody a médií. Ďalej je to plávajúca podlaha, nové omietky a interiérové dvere. V byte sú osadené eurookná. Znížené stropy v byte disponujú bodovým LED osvetlením. Bytový dom nemá energetický certifikát. Byt sa predáva čiastočne zariadený. Jeho cena je 177-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na https://bbonline.sk/reality.

4-izbový bauring na Fončorde, Tulská ulica

Na predaj je aj čiastočne zrekonštruovaný 4-izbový byt na Tulskej ulici na Fončorde. Byt má výmeru približne 86 m², v rámci čiastkovej rekonštrukcie boli pred 6 rokmi menené rozvody vody, podlahy, boli vyhotovené nové stierky a osadené boli nové plastové okná. Vymenená za novú bola taktiež kuchynská linka. Obytný dom v ktorom sa byt nachádza má vymenené spoločné rozvody vody, kanalizačné odpady, nové rozvody plynu a je aj zateplený. Strecha bola zateplená a má vyhotovenú novú strešnú krytinu. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, štyroch izieb, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC, špajzy a loggie na ktorú je prístup z obývacej izby. V podzemnom podlaží sa nachádza pivnica. Jeho cena je 190-tisíc eur. Viac o tejto ponuke sa dočítate na https://bbonline.sk/reality.

Slnečný 2,5-izbový byt na prenájom v Podlaviciach

Pre záujemcov o nájomné bývanie je k dispozícii kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt v mestskej časti Podlavice, Banská Bystrica. Celková plocha bytu je 44,63 m². Byt sa nachádza samostatne na 3. podlaží kompletne zrekonštruovaného domu. V cene prenájmu je aj jedno súkromné parkovacie miesto. Byt pozostáva zo vstupnej haly, kúpeľne, kuchyne spojenej s obývacou izbou, spálne a jednej menšej miestnosti. Nehnuteľnosť disponuje komplet novým zariadením t.j. nové plastové okná, interiérové dvere, plávajúca podlaha a nová dlažba v kúpeľni. Obývací kút je zariadený sedačkou, s pekným výhľadom na mestskú časť Podlavice. Spálňa disponuje manželskou posteľou s matracmi, šatníkovou skriňou, komodou a odkladacím priestorom v perináku., spálne a jednej menšej miestnosti. Nehnuteľnosť disponuje komplet novým zariadením t.j. nové plastové okná, interiérové dvere, plávajúca podlaha a nová dlažba v kúpeľni. Cena mesačného nájmu činí 580 eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.