Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností a postupne klesajú aj ich ceny.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

2-izbový byt v centre mesta

Pokiaľ preferujete kúpu dvojizbového bytu, zaujať vás môže tento sympatický byt v blízkosti centra Banskej Bystrice, kde nájdete tiché a pokojné prostredie. Zariadenie a vybavenie v nehnuteľnosti je prevažne nové, samotný byt je situovaný v bytovom dome s výťahom a k bytu prislúcha aj pivnica. S celkovou výmerou 52 m² budete mať dostatok priestoru a určite oceníte aj výbornú lokalitu, ktorá vám ušetrí množstvo času. Cena tohto bytu je necelých 145-tisíc eur a viac o tejto ponuke nájdete na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt na Fončorde

Za necelých 170-tisíc eur je na predaj tento trojizbový byt v Banskej Bystrici na Švermovej ulici. s Celková podlahová výmera je 65 m², byt je kompletne a kvalitne rekonštruovaný. Nachádza sa na štvrtom poschodí, prislúcha k nemu zateplený balkón a vystierkovaná pivnica. Bytový dom je zateplený a taktiež prešiel rekonštrukciou, v rámci ktorej boli vymenené rozvody, vymenil sa výťah a aj strecha a zrekonštruované bolo aj schodisko, vrátane spoločných priestorov. Viac o tejto ponuke nájdete na bbonline.sk/reality.

1-izbový byt na Fončorde

Pre záujemcov o skromnejšie bývanie za dostupnú cenu je tu tento svetlý jednoizbový byt v príjemnej lokalite mesta Banská Bystrica, na ulici Tulská. Nehnuteľnosť sa nachádza na 6. poschodí v panelovom bytovom dome. Celková výmera podlahovej plochy je 27 m². K bytu patrí pivnica v užívaní. V rámci rekonštrukcie bola realizovaná prerábka jadra a podlahových krytín. Byt pozostáva z predsiene, kuchyne, kúpeľne a obytnej izby so spacím priestorom. Súčasťou kuchyne je jedálenský kút a kuchynská linka v pôvodnom stave. Cena je necelých 90-tisíc eur a pre viac informácií odporúčame navštíviť bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.