Realitný trh sa po dlhom období slabej ponuky začína meniť. Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

3-izbový byt na Fončorde

Pre záujemcov o kúpu nehnuteľnosti v pôvodnom stave je tu ponuka trojizbového bytu na sídlisku Fončorda v Banskej Bystrici. Podlahová plocha bytu je 66 m². Byt sa nachádza na 5. poschodí v bytovom dome vo veľmi príjemnom prostredí, s blízkosťou kompletnej občianskej vybavenosti. Veľkou výhodou je skutočnosť, že byt sa nachádza v zateplenom dome s novou strešnou krytinou a má vymenené vodovodné stupačky a kanalizačné odpady. V byte boli vymenené pôvodné okná za nové plastové, bytové jadro je je pôvodné umakartové. Cena tejto nehnuteľnosti je 170-tisíc eur a viac sa dozviete na bbonline.sk/reality.

4-izbový byt v Radvani

Medzi ponukou nehnuteľností na predaj je aj štvorizbový byt na najvyššom podlaží na Kalinčiakovej ulici v Radvani, ktorý vznikol z pôvodne trojizbového bytu, predelením veľkej izby na dve menšie. Podlahová plocha bytu je 83m². Byt bol čiastočne zrekonštruovaný, podlahy v izbách boli vymenené za plávajúce, bytové jadro bolo zmodernizované, pôvodné okná boli vymenené za plastové. V celom byte boli vyhotovené nové stierky. Byt sa nachádza vo veľmi príjemnej lokalite kde je v blízkosti materská škola, základná škola, COOP Jednota ale aj Tesco, pošta, detské ihrisko, ale aj zdravotné stredisko Novamed. Jeho cena je 180-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v Uľanke

Záujemcov o pokojnejšie bývanie môže potešiť priestranný 3-izbový byt v bytovom dome v mestskej časti Uľanka, Banská Bystrica. Celková plocha bytu je 81,94 m². Byt so slnečnou lodžiou situovanou na juhovýchod sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží. Nehnuteľnosť je po kompletnej rekonštrukcii. Zariadenie v byte je nové. Podlahy v byte sú laminátové a v kúpeľni a na toalete je dlažba. Okná sú plastové. Byt má výbornú dispozíciu v prevedení, kde obývacia izba je spojená s kuchyňou a jedálenským kútom. Spálňa s výstupom na lodžiu a toaleta je oddelená od kúpeľne. Jeho cena je 157-tisíc eur a viac informácií nájdete na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.