Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

2-izbový byt na Belvederi

Medzi nehnuteľnosťami na predaj je aj tento veľmi pekný a moderne zariadený 2-izbový byt v mestskej časti Belveder. Nachádza sa v bytovom dome „Srdiečko“, na 3. poschodí a celková úžitková plocha bytu je 68,05 m². V byte sa nachádza uzavretá chodba, z ktorej sa vstupuje do kúpeľne. Na opačnej strane chodby sa nachádza priestranný šatník s policovou zostavou. Dverami z chodby sa vchádza do priestrannej obývacej miestnosti s kuchynským kútom. Z obývacej miestnosti je potom vstup do spálne. Veľkou výhodou bytu je pekná veľká lodžia, ako aj južná orientácia. K bytu je možné si prenajať vonkajšie parkovacie státie. Cena je 237-tisíc eur a viac o tejto ponuke nájdete na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v širšom centre

V obľúbenej a pokojnej lokalite plnej zelene v Banskej Bystrici na Severnej ulici je na predaj tento 3-izbový, čiastočne zrekonštruovaný byt (typ Bauring), ktorý sa nachádza na 3. poschodí bytového domu. Celková výmera je 69 m² + priestranná loggia orientovaná na juh. V byte bola zrealizovaná čiastočná rekonštrukcia vrátane dispozičných zmien, bola vytvorená špajza prístupná z kuchyne a z veľkej obývacej izby bola oddelená chodbička, čím sa všetky izby stali nepriechodnými. Pri rekonštrukcii boli vymenené pôvodné okná za nové plastové, taktiež bola vyhotovená nová kuchynská linka. Cena tejto nehnuteľnosti je necelých 160-tisíc eur a viac sa dočítate na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt na Uhlisku

Hľadáte bývanie v kľudnej a tichej časti s dobrou dostupnosťou do centra mesta, jednoducho, aby ste mali blízko aj do centra aj do prírody? V takom prípade zbystrite pozornosť, medzi nehnuteľnosťami na predaj je aj tento 3-izbový byt na Uhlisku v Banskej Bystrici. Ide o zaujímavý tehlový byt, s výmerou až 74 m², ku ktorému prislúcha aj balkón. Jeho cena je necelých 169-tisíc eur a pre prípadných záujemcov odporúčame navštíviť bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.