Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

3-izbový byt s lodžiou v Sásovej

Medzi najnovšie dostupnými nehnuteľnosťami je čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s lodžiou na ulici Tatranská, v meste Banská Bystrica, Sásová. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 69,49 m². Byt sa nachádza na 2. poschodí zatepleného bytového domu. Patrí k nemu presklená lodžia s výhľadom na detské ihrisko a latková pivnica v suteréne domu s výťahom. Byt pozostáva zo vstupnej haly, chodby, kuchyne, lodžie, kúpeľne, toalety a troch obytných izieb. Jadro je pôvodné. Dispozícia bytu má pre budúceho majiteľa potenciál na peknú rekonštrukciu. Orientácia bytu je: kuchyňa a obývacia izba – západ, spálňa a izba – východ. Jeho cena je necelých 150-tisíc eur a viac o tejto ponuke nájdete na bbonline.sk/reality.

1-izbový byt na Uhlisku

Pre záujemcov o „jednoizbák“ je k dispozícii na predaj byt na sídlisku Uhlisko. Nachádza sa na 1. poschodí a je orientovaný na východnú stranu. Celková výmera podlahovej plochy bytu s pivnicou je 31,87 m². K bytu patrí komora a latková pivnica. Byt pozostáva z jednej obytnej miestnosti a príslušenstva. Príslušenstvo bytu tvorí kuchyňa, chodba, kúpeľňa s WC, vonkajšia komora a latková pivnica. Byt je kompletne zrekonštruovaný. Za bytovým domom vo dvore sa nachádzajú parkovacie miesta, parkovacie miesto sa dá odkúpiť do osobného vlastníctva. Bytový dom má energetický certifikát B. Jeho cena je 130-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v širšom centre

Na predaj je aj 3-izbový byt s balkónom v tehlovom bytovom dome na ulici Trieda SNP. Byt o výmere 74,5 m² sa nachádza na 2. poschodí bytového domu. Pozostáva z priestrannej obývacej izby prepojenej s kuchyňou, spálne, detskej izby, kúpeľne, samostatnej toalety a chodby. Súčasťou bytu je balkón a pivnica. Ide o vkusný, priestranný a slnečný byt, ktorý je po rekonštrukcii (plastové okná, podlahy, stierky, rozvody, kuchynská linka, bezpečnostné vchodové dvere, interiérové dvere, kúpeľňa so sprchovým kútom). Orientovaný je na západnú stranu. Byt sa predáva s kompletným zariadením, jeho cena je 210-tisíc eur a viac o tejto ponuke nájdete na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.