Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v Sásovej

Medzi nehnuteľnosťami na predaj sa ocitol slnečný trojizbový byt v tichej lokalite na ulici Pieninská, ktorá je súčasťou sídliska Sásová. Byt o rozlohe 70 m² sa nachádza na piatom poschodí sedemposchodového panelákového bytového domu s presklennou loggiou a výťahom. Byt má vymenené všetky okná, v rámci rekonštrukcie pribudli nové bezpečnostné dvere, nové omietky, interiérové dvere, kvalitné podlahy a murované jadro. Byt sa predáva kompletne zariadený, aj so spotrebičmi (okrem sedačky, práčky, televízorov a domáceho kina). Jeho cena je 153-tisíc eur a viac o tejto ponuke nájdete na bbonline.sk/reality.

1-izbový byt v Radvani

Jedna z banskobystrických realitných kancelárii pripravuje pre záujemcov príjemný 1-izbový byt na ulici Kalinčiakova, Banská Bystrica. Bytový dom je v mestskej časti Radvaň s dobrou občianskou vybavenosťou. Nehnuteľnosť sa nachádza na 3. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Jeho celková plocha je 38,9 m². Byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej kuchyne, obytnej izby so spacím kútom, kúpeľne s toaletou. Nehnuteľnosť prechádza v týchto dňoch kompletnou rekonštrukciou, v rámci ktorej sa po jej dokončení budete môcť nasťahovať do moderného bytu. Termín dokončenia rekonštrukcie je začiatkom januára 2023. Cena je 127-tisíc eur a viac informácii nájdete na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v Sásovej

Medzi najnovšie dostupnými nehnuteľnosťami na predaj je aj luxusne zrekonštruovaný trojizbový byt (typ VNKS- viď pôdorys) o výmere 71 m², ktorý sa nachádza v zateplenom bytovom dome s loggiou a výťahom v Banskej Bystrici, v časti Sásová. Z bytu je nádherný výhľad a navyše sa predáva kompletne zariadený. Mesačné nájomné za vnútorný byt pre päťčlennú rodinu je len 135 eur, 10 eur za optický internet a 25 eur elektrika. Bytový dom má slušných a bezproblémových majiteľov bytov. Cena je necelých 174-tisíc eur a pre viac informácii odporúčame navštíviť inzertnú podstránku bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.