Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v širšom centre

V obľúbenej a pokojnej lokalite plnej zelene v Banskej Bystrici na Severnej ulici je na predaj tento 3-izbový, čiastočne zrekonštruovaný byt (typ Bauring), ktorý sa nachádza na 3. poschodí bytového domu. Celková výmera je 69 m² + priestranná loggia orientovaná na juh. V byte bola zrealizovaná čiastočná rekonštrukcia vrátane dispozičných zmien, bola vytvorená špajza prístupná z kuchyne a z veľkej obývacej izby bola oddelená chodbička, čím sa všetky izby stali nepriechodnými. Pri rekonštrukcii boli vymenené pôvodné okná za nové plastové, taktiež bola vyhotovená nová kuchynská linka. Cena tejto nehnuteľnosti je necelých 160-tisíc eur a viac sa dočítate na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v Sásovej

Medzi nehnuteľnosťami na predaj je tento slnečný trojizbový byt v tichej lokalite na ulici Strážovská. Byt o rozlohe 78m² sa nachádza na šiestom poschodí z jedenástich panelákového bytového domu s balkónom a výťahom. Je po kompletnej rekonštrukcii, má vymenené všetky okná, vstupuje sa do neho cez nové bezpečnostné dvere. V byte sú sadrokartónové stropy + v obývačke svetelná LED rampa. Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená, vrátane spotrebičov. Cena je 192-tisíc eur a viac sa dočítate na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v Sásovej

Medzi nehnuteľnosťami na predaj je aj veľký 3-izbový byt v Banskej Bystrici, na Sitnianskej ulici (Sásová). Výmera bytu je takmer 70 m², s oknami na západ a východ. Disponuje tromi priestrannými nepriechodnými izbami, ďalej kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, chodba, veľká predsieň, loggia, latková pivnica a kočikáreň / bicykliareň v suteréne. Čiastočná rekonštrukcia vrátane čiastočnej výmeny elektroinštalácie ako aj ponechanie väčšiny zariadenia v byte umožňuje okamžité nasťahovanie. Bonusom je tiež možnosť parkovania z obidvoch strán domu. Cena je pomerne prijateľná, a to 141-tisíc eur. Viac o tejto ponuke nájdete na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.