Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

3-izbový byt s lodžiou v Sásovej

V ponuke dostupných realít je tento svetlý 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti Sásová, na ulici Gerlachovská, Banská Bystrica. Rozloha bytu vrátane pivnice je 67,3 m². Byt s lodžiou orientovanou na východ sa nachádza na 9. poschodí, vďaka čomu disponuje peknými výhľadmi. V roku 2000 prešiel čiastočnou rekonštrukciou. V rámci kúpeľne boli menené rozvody vody a elektriny. Elektrina bola menená aj v kuchyni. Podlahy v byte sú laminátové, v kúpeľni a v kuchyni je dlažba. Okná sú plastové. Kuchynský kút je zariadený pôvodnou kuchynskou linkou vrátane elektrospotrebičov a všetko zariadenie v nehnuteľnosti ostáva k dispozícii pre nových majiteľov. Jeho cena je 163-tisíc eur a viac o tejto ponuke nájdete na bbonline.sk/reality.

4-izbový byt v Radvani

Pre záujemcov o priestranné bývanie je k dispozícii na predaj 4-izbový byt s balkónom na ulici Poľná, ktorá je vzdialená len 5 minút autom od centra mesta Banská Bystrica. Nehnuteľnosť je po čiastočnej rekonštrukcii. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 103 m². Byt pozostáva zo vstupnej haly, chodby, kuchyne, balkóna, kúpeľne, samostatnej toalety a štyroch priestranných izieb. V obytných miestnostiach je laminátová podlaha. V kuchyni, vstupnej hale, kúpeľni a na WC je dlažba. Jadro bytu je zrekonštruované. Orientácia bytu je: obytné izby a balkón- juhovýchod, kuchyňa a izba – severozápad. Štedrý priestor a výhľad na okolité kopce, ktoré vám táto jedinečná nehnuteľnosť prináša sú príležitosťou na komfortné mestské bývanie pre mladú rodinu. Zrekonštruovaný balón s krásnym výhľadom, vám každý deň dovolí odpútať sa od pracovného zhonu. Cena nehnuteľnosti je 235-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbobline.sk/reality.

3-izbový byt na Fončorde

V najnovšej ponuke je na predaj aj tento priestranný 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej časti mesta Banská Bystrica, na ulici Družby. Byt je situovaný v zateplenom panelovom bytovom dome obklopenom zeleňou. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 61,3 m². Byt sa nachádza na 2. poschodí a patrí k nemu pivnica. Byt pozostáva z chodby, kuchyne, obývacej izby z výstupom na balkón, spálne, izby, kúpeľne a samostatnej toalety a predáva sa v pôvodnom stave. Obývacia izba, kuchyňa a lodžia sú orientované na východ a obe izby na sever. Jeho cena je 153-tisíc eur a viac sa môžete dočítať na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.