Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk preto poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rýchlo rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomalilo ani počas koronakrízy, naopak.

3-izbový byt na sídlisku Radvaň

V najnovšej ponuke realít na BBonline.sk je aj tento čiastočne zrekonštruovaný slnečný 3-izbový byt v mestskej časti Radvaň, na Sládkovičovej ulici. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 70,08 m². Byt sa nachádza na 3. poschodí a patrí k nemu lodžia orientovaná na juhozápad. V obytných miestnostiach sú drevené parkety, v kuchyni a kúpeľni je dlažba. Rozvody vody, odpadu a elektriny sú pôvodné okrem kuchyne, ktorá bola približne pred piatimi rokmi kompletne zrekonštruovaná.

V nehnuteľnosti je zavedený optický kábel na internet. Okná v nehnuteľnosti sú plastové. Interiérové dvere sú pôvodné. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované ústredným kúrením. V kúpeľni sa nachádza vaňa a keramické umývadlo so zrkadlom. Toaleta je v byte samostatná, nachádza sa tu aj práčka. Vchodové dvere sú bezpečnostné. Dispozícia a stav bytu má pre budúceho majiteľa potenciál na peknú rekonštrukciu. Jeho cena je 170-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

Záhradná chata v obci Tajov pri Banskej Bystrici

Medzi najnovšími realitami na predaj je aj záhradná chata v krásnom prostredí záhradkárskej oblasti obce Tajov, smer Králiky. Úžitková plocha nehnuteľnosti je 48,06 m² s celkovou výmerou pozemku 517 m². Jedná sa o trojpodlažnú nehnuteľnosť pozostávajúcu z prízemia, nadzemného podlažia a podkrovia. Nehnuteľnosť disponuje dvoma samostatnými vstupmi, a to na prízemí a na prvom nadzemnom podlaží a pozostáva z obývacej izby, podkrovnej spálne, kuchyne, kúpeľne s WC a komory. V nehnuteľnosti sú osadené drevené okná, pôvodné drevené interiérové aj vchodové dvere. Na pozemku sa nachádza vodovodná a elektrická prípojka, ktoré sú vedené priamo do nehnuteľnosti, vďaka čomu je využiteľná na celoročnú rekreáciu. Cena je necelých 85-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v novostavbe Gazdovský trh, Fončorda

Pre záujemcov o budúce bývanie v novostavbe je tu ponuka na sídlisku Fončorda. Na ulici Družby vyrastá bytovka, v ktorej sa bude nachádzať 3-izbový byt. Spolu s ním budú všetky ostatné byty dokončené na úrovni holobytu a dokončenie bytového domu je naplánované na november roku 2022. V prípade záujmu je možné si objednať dokončenie bytu u dodávateľskej firmy. K bytom je možné dokúpiť si pivnicu a prenajať si parkovacie miesto či už v garáži alebo pod prístreškom na dvore bytového domu. Viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.