Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk preto poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rýchlo rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomalilo ani počas koronakrízy, naopak.

Slnečný 3-izbový byt v širšom centre mesta

V najnovšej ponuke je slnečný trojizbový byt v príjemnej lokalite na ulici Trieda SNP. Jeho celková plocha je 65,3 m². Nachádza sa v ňom obývacia izba s kuchyňou, spálňa, detská izba, vstupná hala a kúpeľňa s WC. V rámci kompletnej rekonštrukcie v roku 2020 boli menené rozvody elektriny, vody a médií. Ďalej je to plávajúca podlaha, nové omietky a interiérové dvere. V byte sú osadené eurookná. Znížené stropy v byte disponujú bodovým LED osvetlením. Bytový dom nemá energetický certifikát. Byt sa predáva čiastočne zariadený. Jeho cena je 177-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na https://bbonline.sk/reality.

2-izbový byt v novostavbe Gazdovský trh, Fončorda

Pre záujemcov o budúce bývanie v novostavbe je tu táto ponuka na sídlisku Fončorda. Na ulici Družby vyrastie bytovka, v ktorej sa bude nachádzať 2-izbový byt. Spolu s ním budú všetky ostatné byty dokončené na úrovni holobytu a dokončenie bytového domu je naplánované na november roku 2022. V prípade záujmu je možné si objednať dokončenie bytu u dodávateľskej firmy. K bytom je možné dokúpiť si pivnicu a prenajať si parkovacie miesto či už v garáži alebo pod prístreškom na dvore bytového domu. Viac o tejto ponuke a aj o ďalších bytoch v tejto novostavbe sa dočítate na bbonline.sk/reality.

3-izbový tehlový byt v centre Banskej Bystrice

V najaktuálnejšej ponuke sa ocitol trojizbový byt v centre Banskej Bystrice o výmere 78m2, ktorý pred desiatimi rokmi prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nachádza sa na treťom poschodí bytového domu bez výťahu, na ulici Bakossova. Nad bytom sa nachádza sedlová strecha (krov). V rámci spomenutej rekonštrukcie boli vymenené rozvody elektrickej energie, rozvod vody ako aj kanalizačné odpady v byte. Podlahy boli vymenené za nové, vo vstupnej chodbe, kúpeľni a v samostatnom WC boli vyhotovené z keramickej dlažby, podlahy v izbách boli vymenené za nové plávajúce laminátové. Na stenách boli vyhotovené nové omietky. Jeho cenovka klesla na 190-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.