Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk preto poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rýchlo rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomalilo ani počas koronakrízy, naopak.

3-izbový tehlový byt v centre Banskej Bystrice

V najaktuálnejšej ponuke sa ocitol trojizbový byt v centre Banskej Bystrice o výmere 78m2, ktorý pred desiatimi rokmi prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nachádza sa na treťom poschodí bytového domu bez výťahu, na ulici Bakossova. Nad bytom sa nachádza sedlová strecha (krov). V rámci spomenutej rekonštrukcie boli vymenené rozvody elektrickej energie, rozvod vody ako aj kanalizačné odpady v byte. Podlahy boli vymenené za nové, vo vstupnej chodbe, kúpeľni a v samostatnom WC boli vyhotovené z keramickej dlažby, podlahy v izbách boli vymenené za nové plávajúce laminátové. Na stenách boli vyhotovené nové omietky. Jeho cenovka je rovných 200-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

3-izbový bauring v Sásovej, Gerlachovská ulica

Ďalší trojizbový byt, ktorý je dostupný na predaj, sa nachádza v príjemnej lokalite v obľúbenej časti Starej Sásovej. Pokojná lokalita plná zelene zaručuje komfortné rodinné bývanie. Veľkorysá lodžia umožňuje stráviť príjemné chvíle na relax, odpočinok, kávičku, jej východná orientácia zabezpečuje slniečko celé dopoludnie. Dispozičné riešenie delí byt na dennú a spaciu časť. Byt prešiel dávnejšie kompletnou rekonštrukciou. Nachádza sa na 7. poschodí a jeho celková výmera činí 68m2. K bytu taktiež prináležia pivničné priestory. Výhodou je, že v mnohých prípadoch zaparkujete pred bytovkou aj vo večerných hodinách. Jeho aktuálna cena je 149-tisíc a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

2-izbový byt v novostavbe Gazdovský trh, Fončorda

Pre záujemcov o budúce bývanie v novostavbe je tu táto ponuka na sídlisku Fončorda. Na ulici Družby vyrastie bytovka, v ktorej sa bude nachádzať 2-izbový byt. Spolu s ním budú všetky ostatné byty dokončené na úrovni holobytu a dokončenie bytového domu je naplánované na november roku 2022. V prípade záujmu je možné si objednať dokončenie bytu u dodávateľskej firmy. K bytom je možné dokúpiť si pivnicu a prenajať si parkovacie miesto či už v garáži alebo pod prístreškom na dvore bytového domu. Viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.