Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

3-izbový byt blízko centra mesta

Za necelých 180-tisíc eur je k dispozícii 3-izbový byt na Bakossovej ulici, v blízkosti centra Banskej Bystrice. Podlahová výmera nehnuteľnosti činí 64 m² a nachádza sa na 4. poschodí bytového domu. Byt je orientovaný na východ, má až 3 lodžie a prislúcha k nemu aj komora a pivnica. Výhodou bytu je super lokalita skoro v centre a zároveň v parku plnom zelene. Nehnuteľnosť je v zachovalom stave, prípadný nový majiteľ sa môže priamo nasťahovať alebo si bývanie prispôsobiť podľa vlastných predstáv. Viac informácii nájdete aj na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt na Fončorde

Na predaj je aj tento priestranný 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej časti mesta Banská Bystrica, na ulici Družby. Byt je situovaný v zateplenom panelovom bytovom dome obklopenom zeleňou. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 61,3 m². Byt sa nachádza na 2. poschodí a patrí k nemu pivnica. Byt pozostáva z chodby, kuchyne, obývacej izby z výstupom na balkón, spálne, izby, kúpeľne a samostatnej toalety a predáva sa v pôvodnom stave. Obývacia izba, kuchyňa a lodžia sú orientované na východ a obe izby na sever. Jeho cena je 153-tisíc eur a viac sa môžete dočítať na bbonline.sk/reality.

1-izbový byt na Uhlisku

Pre záujemcov o „jednoizbák“ je k dispozícii na predaj byt na sídlisku Uhlisko. Nachádza sa na 1. poschodí a je orientovaný na východnú stranu. Celková výmera podlahovej plochy bytu s pivnicou je 31,87 m². K bytu patrí komora a latková pivnica. Byt pozostáva z jednej obytnej miestnosti a príslušenstva. Príslušenstvo bytu tvorí kuchyňa, chodba, kúpeľňa s WC, vonkajšia komora a latková pivnica. Byt je kompletne zrekonštruovaný. Za bytovým domom vo dvore sa nachádzajú parkovacie miesta, parkovacie miesto sa dá odkúpiť do osobného vlastníctva. Bytový dom má energetický certifikát B. Jeho cena je 130-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.