Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk preto poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rýchlo rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomalilo ani počas koronakrízy, naopak.

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Triede SNP

Trieda SNP patrí medzi obľúbené lokality v bezprostrednej blízkosti centra mesta. Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na necelých 60 metroch štvorcových je v ponuke v cene 139 800 eur.

Byt samotný pozostáva z chodby, obývacej izby s kuchyňou, spálne, izby a kúpeľne s toaletou. Veľká rekonštrukcia bytu obnášala rekonštrukciu jadra, zmenu dispozície bytu, výmenu okien, rozvodov a elektroinštalácie vrátane stropného led osvetlenia, nových omietok, zárubní a dverí či novej kúpeľne. V tehlovom bytovom dome k bytu prináleží aj pivnica. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

Trojizbový byt s lodžiou na Gerlachovskej ulici

Na Gerlachovskej ulici na sídlisku Rudlová-Sásová nájdeme ďalšiu aktuálnu ponuku trojizbového bytu na predaj.

V cene 145 900 eur je k dispozícii čiastočne zrekonštruovaný byt o výmere vyše 85 metrov štvorcových na treťom poschodí. K bytu prináleží balkón a lodžia. Zo vstupnej haly sa prechádza do obývacej izby a súčasťou bytu je ďalej spáľňa, pracovňa, kuchyňa, kúpeľňa a samostatná toaleta. Nájdeme tu aj samostatný šatník. Čiastočná rekonštrukcia obnášala aj výmenu rozvodov elektriny, vybavenia kuchyne, kúpeľne a toalety. Predmetom predaja je aj zariadenie nehnuteľnosti. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

Trojizbový byt na Partizánskej ceste na prenájom

V prehľade trojizbových bytov pokračujeme na záver ponukou na prenájom. Túto ponuku nájdeme v širšom centre mesta v časti Sídlisko. Konkrétne na Partizánskej ceste.

Byt sa prenajíma za cenu 580 eur vrátane energií. Rozloha bytu je 75 metrov štvorcových a patrí k nemu aj veľká 45 metrov štvorcových veľká terasa či pivnica v suteréne. Situovaný je na druhom podlaží bytového domu bez výťahu. Byt, ktorý je po čiastočnej rekonštrukcii, sa prenajíma čiastočne zariadený. Všetky jeho izby sú nepriechodné. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.