Realitný trh sa po dlhom období slabej ponuky začína meniť. Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

3-izbový byt s terasou na Belvederi

Záujemcov o krásne a moderné bývanie poteší ponuka 3-izbového bytu s terasou, ktorý sa nachádza v novostavbe Ceti na Belvederi. Ide o vyhľadávanú lokalitu, ktorá sa vyznačuje perfektnou vybavenosťou, krásnym udržiavaným prostredím, blízko centra. Slnečný byt má prevažne západnú orientáciu, ktorá Vám poskytne dostatok prirodzeného svetla najmä v poobedňajších hodinách.

Celková výmera podlahovej plochy bytu je 77 m², plocha terasy činí 30 m². Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená. Byt pozostáva zo vstupnej predsiene, odkiaľ je prístup do samostatnej izby, spálne, kúpeľne a toalety, kuchyňa je spojená s obývačkou, z ktorej sa vychádza na slnečnú terasu. K bytu je možné prenajať aj parkovacie miesto v krytej garáži a pred bytovým domom je tiež možnosť parkovania. Momentálne nemá pevne stanovenú cenu, preto odporúčame navštíviť našu sekciu Reality na odkaze bbonline.sk/reality.

3-izbový byt na THK

Pre záujemcov o ľahký prechod do nového bývania je k dispozícii na predaj vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 76 m² a s dvoma loggiami. Ide o kompletne zariadený a vybavený byt vo vyhľadávanej lokalite Triedy Hradca Králové. Orientácia je na dve strany (južná a západná), s výhľadom na Urpín a dvor s detským ihriskom. Ulica THK a jej okolie je z hľadiska vybavenosti určite patrí medzi tie lepšie, v okolí sa nachádzajú školy, škôlky, detské ihriska, lekáreň, potraviny, pizzeria, bowling, tenisové kurty, telocvičňa alebo plážové kúpalisko. Jeho cena je 195-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

2-izbový byt na Triede SNP

Potrebujete sa čo najskôr presťahovať a nemáte čas, ani chuť na prerábku? V tom prípade máte možnosť kúpy dvojizbového bytu, ktorý sa nachádza v širšom centre mesta na Triede SNP. Nehnuteľnosť sa nachádza na štvrtom poschodí zatepleného bytového domu, bez výťahu. Byt s rozlohou 59,9 m² pozostáva z priestrannej chodby, dvoch obytných miestností, kuchyne, samostatnej kúpeľne a samostatnej toalety. Zároveň v ňom prebehla kompletná rekonštrukcia. Predáva sa čiastočne zariadený a prislúchajú k nemu dve pivnice, jedna latková a druhá murovaná. Výhodou tohto bytu je lokalita a kompletná občianska vybavenosť. O cene je možné jednať, nakoľko nie je pevne stanovená suma. Viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.