Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk preto poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rýchlo rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomalilo ani počas koronakrízy, naopak.

3,5-izbový byt s dvomi kúpeľnami v centre mesta, Horná ulica

V najnovšej ponuke sa ocitol na predaj priestranný 3,5-izbový byt s dvomi kúpeľňami v bezprostrednej blízkosti centra mesta Banská Bystrica. Byt sa nachádza v zateplenom panelovom bytovom dome na ulici Horná. Celková výmera bytu je 82,96 m² a pozostáva zo vstupnej haly, chodby, obývacej izby, dvoch spální, kuchyne s jedálenským kútom, dvoch kúpeľní a menšej miestnosti s francúzskymi oknami. Kompletná rekonštrukcia bytu bola realizovaná v roku 2009.

Podlahy na chodbe, v obývacej izbe a spálni sú laminátové a menené v roku 2019. V kuchyni, kúpeľniach a vo vstupnej hale je keramická dlažba. Byt má murované jadro a sú v ňom osadené plastové okná so žalúziamiální, kuchyne s jedálenským kútom, dvoch kúpeľní a menšej miestnosti s francúzskymi oknami. Kompletná rekonštrukcia bytu bola realizovaná v roku 2009 a súčasťou čiastočného vybavenia bytu je aj vstavaný nábytok. Vzhľadom na to, že nehnuteľnosť sa nachádza v bezprostrednej blízkosti centra mesta Banská Bystrica poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k tým najvyhľadávanejším v meste. Jeho cena je 168-tisíc eur a viac sa dočítate na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt na prenájom, Tulská ulica, Fončorda

Pre záujemcov o nájomné bývanie je na prenájom 3-izbový byt s lodžiou na ulici Tulská, v meste Banská Bystrica. Má rozlohu 63,8 m² a prešiel kompletnou rekonštrukciou, v rámci ktorej bola zrealizovaná nová inštalácia rozvodov, nové dvere, podlahy a nová kúpeľňa so samostatnou toaletou. V obytných miestnostiach je položená plávajúca podlaha. V kúpeľni a na toalete je dlažba.

Byt sa prenajíma čiastočne zariadený, výška mesačného nájmu je 600 €/mesiac vrátane energií a poplatkov za internet. Záujemca hradí k platbe za prvý mesiac aj vratný depozit vo výške 1000 €. Viac o tejto ponuke, vrátane galérie, sa dočítate na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v novostabe, Rudlovská Residence

Pokračujeme novostavbou na Rudlovskej ceste, v ktorej je k dispozícii aj tento 3-izbový byt. Rudlovská Residence je projekt, ktorého výstavba začali v máji 2021 a obyvateľom ponúkne moderné bývanie vo výhodnej lokalite. Zmluvné dokončenie výstavby bytového domu je december 2022.

3-izbový byt č. 205 sa nachádza 2. poschodí a pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, troch izieb, kúpeľne s WC a balkóna. Byt bude dokončený v štandarde vrátane zariaďovacích predmetov v kúpeľni a vo WC. Dvere budú drevené s drevenými obložkovými zárubňami, podlahy budú vyhotovené ako plávajúce laminátové a z keramickej dlažby. Cena je 214-tisíc eur. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.