Realitný trh sa po dlhom období slabej ponuky začína meniť. Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

2-izbový byt v Radvani

V najnovšej ponuke dostupných nehnuteľností je na predaj priestranný dvojizbový byt v Banskej Bystrici, na Radvanskej ulici. Prešiel kompletnou a kvalitnou rekonštrukciou, vrátane zmeny dispozičného riešenia. Byt je slnečný a teplý, s pekným výhľadom. Bonusom je tiež žiadaná lokalita, kompletná občianska vybavenosť a vynikajúca dostupnosť do centra mesta aj do prírody. Priamo za domom sa nachádza základná škola so športovým areálom, ktorý je prístupný aj pre verejnosť. Celková výmera podlahovej plochy bytu 63,83 m², do bytu je možné nasťahovať sa bez väčšej dodatočnej investície. Jeho cena je necelých 160-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt na Švermovej ulici

Zariadený trojizbový byt na Švermovej ulici hľadá svojho nového majiteľa. Nehnuteľnosť je kompletne zrekonštruovaná, ide o zariadený byt  s celkovou výmerou 73.16 m². Táto ponuka je vhodná pre toho, kto ocení skvelú lokalitu blízko do centra mesta, pekný výhľad zo 4. poschodia a veľkorysosť priestoru. Slnečná loggia, dve pivnice, parkovanie pred bytovkou, športové vyžite naokolo to sú ďalšie benefity k bytu. Jeho cena je necelých 185-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt na Javorníckej ulici

K dispozícii je aj priestranný trojizbový byt s pekným výhľadom. Nehnuteľnosť sa nachádza v bytovom dome na ulici Javornícka, mestská časť Sásová, Banská Bystrica. Celková plocha bytu je 71,2 m². Byt so slnečnou lodžiou situovanou na juhovýchod sa nachádza na 4. poschodí zatepleného bytového domu. Nehnuteľnosť je po kompletnej rekonštrukcii. Byt disponuje troma obytnými izbami, kuchyňou s jedálenským kútom, kúpeľňou, samostatnou toaletou a lodžiou. Cena nehnuteľnosti je 185-tisíc eur a viac o tejto ponuke nájdete na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.