Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

3-izbový byt na Fončorde

Pre záujemcov o bývanie v trojizbovom byte je na predaj nehnuteľnosť vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku Fončorda, ulica THK. Ide o vkusne zrekonštruovaný byt s výmerou 76 m², k dispozícii má až dve loggie. Je na 7. poschodí s výhľadom na dve strany (južná a západná): na Urpín a na detské ihrisko na dvore. Ak nemáte veľmi chuť a čas prerábať a zariaďovať, tak práve táto ponuka môže byť tým, čo hľadáte. Tento byt sa predáva komplet zariadený a vybavený, jeho cena je 179-tisíc eur a viac sa dozviete na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v Sásovej

Na predaj je aj tento čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Magurská, v mestskej časti Sásová. Celková plocha nehnuteľnosti je 62,87 m² a ide o byt so slnečnou lodžiou orientovanou na východ. Nachádza sa na 1. poschodí zatepleného bytového domu. Nehnuteľnosť prešla v roku 2011 čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej bola uskutočnená rekonštrukcia bytového jadra, výmena kuchynskej linky, podlahovej krytiny a čiastočne aj dverí. Podlahy v byte sú laminátové, v kúpeľni a na chodbe je dlažba. Kúrenie a ohrev vody sú zabezpečené centrálne. Jeho cena je 147-tisíc eur a viac si môžete prečítať na bbonline.sk/reality.

2-izbový byt v centre mesta

Medzi nehnuteľnosťami na predaj je aj tento 2-izbový tehlový byt v centre mesta Banská Bystrica. Nachádza sa na ulici Martina Rázusa, na 2. poschodí a jeho celková výmera je 63,9 m ². Byt je po kompletnej rekonštrukcii: plastové okná, podlahy, dlažba, murované jadro, stierky, kuchynská linka na mieru, vstavané spotrebiče, vstavaná skriňa (predsieň), interiérové dvere. Bytový dom je bez výťahu. Ide o výbornú lokalitu s dobrou občianskou vybavenosťou, bezproblémové parkovanie v okolí domu. Cena je 171-tisíc eur a záujemcovia sa môžu pozrieť na pôvodný inzerát na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.