Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk preto poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomaľuje a nič nenasvedčuje tomu, že by sa tak malo v blízkej budúcnosti udiať.

2-izbový byt s lodžiou na Uhlisku

V aktuálnej ponuke sa ocitol na predaj priestranný 2-izbový byt s lodžiou vo vyhľadávanej lokalite na Uhlisku, Družstevná, Banská Bystrica. Byt sa nachádza v zateplenom tehlovom bytovom dome obklopenom zeleňou. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 51,04 m². Byt pozostáva z chodby, kúpeľne s toaletou, kuchyne, dvoch obytných izieb a lodžie. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované ústredným kúrením. Rozvody v byte sú pôvodné. Nehnuteľnosť sa predáva vyprataná a nezariadená.

Dispozícia a stav bytu má pre budúceho majiteľa potenciál na peknú rekonštrukciu. Slnečná lodžia a obývacia izba orientovaná na juhovýchod a spálňa na severozápad vytvárajú ideálne presvetlenie nehnuteľnosti. Bytový dom disponuje energetickým certifikátom A1. K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť s dobrou dostupnosťou do centra mesta. Nachádzajú sa tu potraviny, materská a základná škola, obchody, OC Terminal, železničná a autobusová stanica a iné. Jeho cena je 169-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt po rekonštrukcii v Sásovej

Za veľmi prijateľnú cenovku je na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s lodžiou na ulici Magurská, v meste Banská Bystrica, Sásová. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 63,05 m². Byt pozostáva z chodby, kuchyne, lodžie, kúpeľne, toalety a troch obytných izieb. V obytných miestnostiach a v kuchyni je laminátová podlaha. V kúpeľni a na WC je dlažba. Rozvody elektriny a vody sú v rámci bytu menené. Orientácia bytu je: kuchyňa a obývacia izba – juhovýchod, spálňa a izba – severozápad.

K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť. Nachádzajú sa tu potraviny, materská a základná škola, poliklinika, obchody, reštaurácie, kaviarne, detské ihrisko a iné služby v blízkom okolí. Cesta do centra mesta je autom cca desať minút. Jeho cena je necelých 160-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt s terasou na Belvederi

Záujemcov o krásne a moderné bývanie poteší ponuka 3-izbového bytu s terasou, ktorý sa nachádza v novostavbe Ceti na Belvederi. Ide o vyhľadávanú lokalitu, ktorá sa vyznačuje perfektnou vybavenosťou, krásnym udržiavaným prostredím, blízko centra. Slnečný byt má prevažne západnú orientáciu, ktorá Vám poskytne dostatok prirodzeného svetla najmä v poobedňajších hodinách.

Celková výmera podlahovej plochy bytu je 77 m², plocha terasy činí 30 m². Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená. Byt pozostáva zo vstupnej predsiene, odkiaľ je prístup do samostatnej izby, spálne, kúpeľne a toalety, kuchyňa je spojená s obývačkou, z ktorej sa vychádza na slnečnú terasu. K bytu je možné prenajať aj parkovacie miesto v krytej garáži a pred bytovým domom je tiež možnosť parkovania. Jeho cena je takmer 300-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.