Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk preto poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rýchlo rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomalilo ani počas koronakrízy, naopak.

Rodinný dom v obci Poniky – Ponická Huta

Aktuálnu ponuku začneme rodinným domom, ktorý sa nachádza pod lesom v malebnej časti obce Poniky – Ponická Huta. Ide o jednopodlažnú nehnuteľnosť s pozemkom v rozmere 580 m². Nehnuteľnosť nie je podpivničená. Patrí k nej vínna pivnica v bezprostrednej blízkosti domu. Úžitková plocha rodinného domu je 95,05 m².

Prednú časť stavby tvorí externá veranda. Interiér domu tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou, kúpeľňa s WC, špajza, izba a spálňa. Dom prešiel rekonštrukciou, v rámci ktorej boli čiastočne urobené rozvody elektriny, vody, okná, podlahy, kuchyňa a kúpeľňa. Dom je zateplený a vykurovaný ústredným kúrením. Nehnuteľnosť disponuje v rámci obývacej izby interiérovým krbom na pevné palivo, z ktorého vedú do jednotlivých miestností prieduchy. K nehnuteľnosti tiež prislúcha podkrovie, ktoré vytvára potenciál na dobudovanie svetlého obytného poschodia. Nehnuteľnosť je ihneď obývateľná.

Ak hľadáte bývanie príjemnej lokalite obklopenej zeleňou, pod lesom a chcete si ju dotvoriť podľa vlastných predstáv, tento dom má veľký potenciál. Navyše, jeho cena je 99-tisíc eur. Viac o tejto ponuke sa dočítate na https://bbonline.sk/reality.

Dvojpodlažná vila v obci Vlkanová

Na predaj je aj táto zachovalá rodinná vila s prístavbou v obci Vlkanová, 11 km južne od Banskej Bystrice. Nehnuteľnosť bola postavená v 60-tych rokoch minulého storočia ako dvojpodlažná vila s veľkým pozemkom. Dom je zhotovený z tehloblokov, krov je v dobrom stave, strecha je pokrytá eternitovou krytinou, prístavba má strechu plechovú.

Dom je v pôvodnom, ale zachovalom stave. Krásny rovinatý slnečný pozemok má rozlohu 1235 m². Upravený dvor sa môže využívať na oddychové posedenie. V záhrade sú ovocné stromy a ovocné kríky. Veľmi dobrá poloha rodinného domu v obci je ďalším benefitom pri rozhodovaní sa, cena je 257-tisíc eur. Viac o tejto ponuke sa dočítate na https://bbonline.sk/reality.

2-izbový apartmán v novostavbe Rudlovská Residence

Za výhodných 122-tisíc je k dispozícii 2-izbový apartmán na 1. poschodí novostavby Rudlovská Residece. Pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, dvoch izieb, kúpeľne a WC. V kúpeľni bude umývadlo s pákovou vodovodnou batériou, sprchovací kút a WC typ Geberit. Dvere budú drevené s drevenými obložkovými zárubňami, podlahy budú vyhotovené ako plávajúce laminátové a z keramickej dlažby.

Parkovanie pre obyvateľov domu je zabezpečené na 52 ks garážových státí v parkovacom dome ktorý je súčasťou bytového domu a 18 ks vonkajších parkovacích státí pred bytovým domom a v jeho dvore. Zmluvné dokončenie výstavby bytového domu je 12/2022. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.