Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

3-izbový dom v Ľubietovej

Pre záujemcov o pokojné bývanie je na predaj slnečný 3-izbový rodinný dom v tichom prostredí obce Ľubietová. Nízkoenergetický rodinný dom je určený na celoročné bývanie, podlahová plocha nehnuteľnosti je 87 m², s celkovou výmerou pozemku 504 m². Patrí k nemu menší dvor za domom a príprava na vonkajšiu terasu. Jednopodlažná novostavba bude dokončená v štandarde koncom roka 2022 a kolaudovať sa bude začiatkom nového roka. Dom bude vykurovaný interiérovým krbom a tepelným čerpadlom podlahovým kúrením. Jeho cena je necelých 270-tisíc eur a ak by ste sa chceli dozvedieť viac, odporúčame navštíviť bbonline.sk/reality.

Dom s pozemkom v Medzibrode

Pre záujemcov o kúpu domu s pozemkom je k dispozícii na predaj nehnuteľnosť v Medzibrode, ktorá je určená na rekonštrukciu. Dom stojí na slnečnom pozemku s rozlohou 560 m². Dispozícia je nasledovná: vstupná chodba, kuchyňa, komora, 2x izba, kúpeľňa a samostatne WC. Druhé krídlo domu spojené spoločnou stenou s obytnou častou slúžilo ako kotolňa a dreváreň a dá sa prepojiť s obývanou častou domu. Dom z pálenej tehly je po rekonštrukcii možné napojiť na všetky inžinierske siete. Stavba je suchá a v dobrom stave, keďže strecha bola v minulosti komplet opravená. Vzdialenosť od Banskej Bystrice je 15 minút autom, cena nehnuteľnosti je necelých 135-tisíc eur. Viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

2-izbový byt na Fončorde

Medzi bytmi v Banskej Bystrici, ktoré sú určené na predaj, je aj tento dvojizbový byt na Fončorde, ulica Švermová. Úžitková plocha činí 59,9 m² a dispozične pozostáva z dvoch obytných miestností – izieb a príslušenstva, ktoré tvorí predsieň, kuchyňa, kúpeľňa spojená s toaletou a dve pivnice. Je kompletne prerobený a predáva sa aj so zariadením (bez dekorácií). Nábytok bol robený na mieru a dokonale ladí k interiéru. Kuchynská linka, ktorá bola robená taktiež na mieru je vybavená vstavanými spotrebičmi ako umývačka riadu, chladnička, plynový sporák, elektrická rúra. K bytu prislúchajú dve pivnice. Cena je necelých 160-tisíc eur a viac o tejto ponuke nájdete na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.