Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk preto poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rýchlo rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomalilo ani počas koronakrízy, naopak.

4-izbový byt v Radvani

Pre tých, ktorí hľadajú čo najväčšiu obývateľnú plochu, ale zároveň stále dostupnosť všetkých služieb a vybavenosti na sídlisku, je ďalšia z aktuálnych ponúk. Tú nájdeme na sídlisku Radvaň.

Čiastočne zrekonštruovaný byt na 8. poschodí bytového domu v cene 182-tisíc eur je po čiastočnej rekonštrukcii. V byte nájdeme zrekonštruované jadro s kúpeľnou a samostatnou toaletou. Podobne ako nové jadro, aj moderná kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi má nové elektroinštalácie. Byt s balkónom má zároveň plastové okná a v dvoch miestnostiach nájdeme aj zabudované roldor skrine. Výhodou bytu aj menšia samostatná miestnosť, ktorá je využívaná ako šatník. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt na sídlisku Rudlová – Sásová

Medzi obyvateľmi obľúbené riešenie 3-izbového bytu typu VNKS v panelákovej zástave na Starohorskej ulici je aktuálne v ponuke v cene 130-tisíc eur. V tejto cene získate byt o veľkosti 69 metrov štvorcových s krásnym výhľadom na 5. poschodí zatepleného paneláku.

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii. Má plastové okná, laminátové podlahy a obklady v murovanej kúpeľni a WC. Súčasťou bytu je presklená loggia pri kuchyni či pivnica v suteréne bytového domu. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

Pozemok pre stavbu domu v Malachove

Pre tých, ktorí si chcú v bezprostrednej blízkosti Banskej Bystrice postaviť svoj dom v tichej lokalite, je tu ďalšia z aktuálnych ponúk. Prevažne rovinatý pozemok prístupný po spevnenej ceste v Malachove, má celkovú výmeru 638 metrov štvorcových. Celková cena pozemku predstavuje 47 660 €.

Severnú hranicu pozemku tvorí Malachovský potok, južnú prístupová cesta. Inžinierske siete sa nachádzajú v dostupnej vzdialenosti od pozemku. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.