Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk preto poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rýchlo rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomalilo ani počas koronakrízy, naopak.

Polyfunkčný objekt v centre mesta, Lazovná ulica

V aktuálnej ponuke sa ešte stále nachádza priestranná štvorpodlažná nehnuteľnosť na ulici Lazovná, v historickom centre mesta Banská Bystrica. Nehnuteľnosť bude mať po rekonštrukcii novým majiteľom multifunkčné využitie, a to na podnikateľské účely, priestory pre kancelárie, priestory na prenájom alebo investičný zámer na vybudovanie bytových jednotiek, či iné možné využitie. Úžitková plocha domu je 716 m², s celkovou výmerou pozemku 654 m².

K dispozícii sú štyri podlažia, parkovanie vo dvore, pôvodná dispozícia nehnuteľnosti pozostáva z obytných izieb, komôr a priestorov so sociálnym zariadením. Jednotlivé podlažia sú prepojené betónovým schodišťom. Rozvody v nehnuteľnosti sú čiastočné menené, pričom nehnuteľnosť je napojená rozvody elektriny, plynu, vody a kanalizáciu. Aktuálna cena je 490-tisíc a viac o tejto ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

Veľký pozemok v časti Sásová

Pre záujemcov o kúpu pozemku, ktorý je v obklopení krásnej prírody, je tu ponuka na kúpu pozemku s celkovou rozlohou takmer 30-tisíc m2.  Pozemok sa nachádza na samom konci mestskej časti Sásová, s nádherným výhľadom, v maximálne tichej a pokojnej lokalite, ktorá prepája sídlisko s prírodou – doslova cez cestu sa nachádza obľúbená Sásovská dolina, prechod na Panský diel či Šachtičky. Inžinierske siete sú v blízkosti pozemku, ktorý je vhodný na developerský projekt. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

Prenájom kancelárskych priestorov v centre mesta

Okrem vyššie spomenutých realít sú na prenájom priestranné kancelárske priestory v Banskej Bystrici, na Námestí SNP. Nachádzajú sa v priamom centre mesta, v historickej budove na 2. a 3. poschodí. Priestory sú v pôvodnom stave, čo umožňuje nájomcovi prerobenie presne podľa svojich potrieb a predstáv. Sú ideálnym riešením pre veľkorysé kancelárie a reprezentatívne sídlo firmy. Celkový dojem umocňuje aj výhľad na historické centrum Banskej Bystrice. Priestory sú k dispozícii okamžite, ich cena za jedno poschodie je 1000 € mesačne bez DPH. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.