Na začiatku augusta pribudol na stránkach BBonline.sk bezplatný inzertný portál pre realitné ponuky domov, bytov či pozemkov a tiež portál pre ponuky práce.

Inzertné podstránky sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám zaujímavé inzeráty neušli, pravidelne budeme vyberať tie najzaujímavejšie ponuky do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Novostavba dvojpodlažného 5 izbového rodinného domu na Lazovnej ulici

Cena: 298 353 €

Winners Reality ponúka na predaj dvojpodlažný 5 izbový rodinný dom, ktorý je súčasťou projektu „5house“ – zástavby piatich radových domov s plochou strechou. Novostavba disponuje veľkou terasou, 3 kúpeľňami s 3 WC a 3 parkovacími miestami. Celková výmera úžitkového plochy domu je 174 m2 (vnútorná výmera domu 151 m2 + výmera krytej terasy 23 m2) a celková výmera terasy je 60 m2 (z toho krytá časť je 23 m2).

Celá nehnuteľnosť pozostáva z domu (vrátane jeho vybavenia), pozemku pod domom, za domom a pod parkovacími státiami. Disponuje aj podielmi na príjazdových komunikáciách až po štátnu cestu. Pri stavbe boli použité kvalitné a moderné materiály a technológie. Je v stave holodom, čo je ideálne riešenie, ak si chcete dom zariadiť podľa svojej predstavy. Viac o tejto realitnej ponuke sa dočítate TU.

1-izbový byt na Sitnianskej ulici v Sásovej s lodžiou a zariadením na mieru

Cena: 72 000 €

Realitná spoločnosť MH-REAL ponúka 1 izbový byt s lodžiou na Sitnianskej ulici. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, disponuje plávajúcou podlahou, korkovou podlahou v izbe, plastovým okno a uzavretou presklenou lodžiou. Výmera bytu je 38 m2, pričom bytový dom je rekonštruovaný a zateplený.

V cene nehnuteľnosti je aj kompletný právny servis cez advokátsku kanceláriu, finančný a katastrálny servis či overenie podpisov u notára. Čaká vás aj bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov s dlhoročnými skúsenosťami. Celý inzerát nájdete TU.

Lukratívny 1,5 izbový apartmán v rezidencii Horná

Cena: 75 430 €

Okrem iných zaujímavých ponúk v rámci rezidencie Horná, developer ponúka aj 1,5 izbový apartmán vo výhodnej cene. Celková rozloha apartmánu je 39,70 m2. Rekonštruovaný objekt v dvornej časti disponuje vlastnými parkovacími státiami, ktoré môže v prípade záujmu nadobudnúť aj vlastník apartmánu.

Rezidencia Horná 37 prešla kompletnou rekonštrukciou. Z pôvodnej historickej budovy sa podarilo vytvoriť súčasné štýlové bývanie s nadštandardným zázemím a originálnou dávkou luxusu a nadčasovosti. V pešom dosahu bytového domu sa nachádza kompletná infraštruktúra ako sú obchody, kaviarne, reštaurácie, kancelárie a taktiež mestská materská škola a Základná škola Slobodného slovenského vysielača v Banskej Bystrici. Viac informácií v inzeráte, ktorý nájdete TU.