Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk preto poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rýchlo rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomalilo ani počas koronakrízy, naopak.

Chalupa v Španej Doline

Absolútne najčerstvejšia ponuka sa týka chalupy v nádhernej obci Špania Dolina v bezprostrednej blízkosti Banskej Bystrice. Obec Špania Dolina je pamiatkovou rezerváciou ľudovej architektúry a tvorí ju skupina baníckych domov, ktorých väčšina je pamiatkovo chránená. V obci však nájdete aj novostavby zapadajúce do celkovej atmosféry obce. Chalupa sa nachádza cca 10 min. pešo od centrálnej časti obce, je prízemná s čiastočným podkrovím.

Chalupa je v pôvodnom stave. Je vhodná pre klienta, ktorý sa nezľakne rekonštrukcie hodnej tejto lokality. Dnes, kedy má veľa ľudí možnosť pracovať z domu, je toto miesto vhodné aj na trvalé bývanie, k domu prislúcha záhrada v tesnej blízkosti o výmere 860 m2, veľkosť pozemku pri dome je spolu 223 m2, chalupa je napojená na vodu a elektrinu a je prístupná a užívania schopná celoročne. Jej cena je 85-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na https://bbonline.sk/reality.

Dvojizbový byt v centre B. Bystrice na prenájom

Pre záujemcov o nájomné bývanie je v ponuke krásny a priestranný 2-izbový byt v centre Banskej Bystrice, na ulici Martina Rázusa. Celková plocha nehnuteľnosti je 65,6 m² a nachádza sa 3. nadzemnom podlaží. Byt pozostáva zo vstupnej haly, kúpeľne, špajze, kuchyne, obývacej izby s balkónom a spálne. V byte sú osadené plastové okná a položené plávajúce podlahy. Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou, v rámci ktorej bola zrealizovaná nová inštalácia rozvodov, nové dvere, podlahy a nová kúpeľňa s toaletou. Byt disponuje novým zariadením. Výška mesačného nájmu je 580 €/mesiac vrátane energií, bez internetu. Cena mesačného nájmu zahŕňa aj 1x rezidentskú parkovaciu kartu. viac o tejto ponuke sa dočítate na https://bbonline.sk/reality.

Jednoizbový byt na Radvanskej ulici na prenájom

Pre záujemcov o nájomné bývanie je dostupný aj o čosi menší, no veľmi príjemne zariadený byt na Radvanskej ulici v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na 6.poschodí v panelovom dome s výťahom a má rozlohu 39,6 m2. Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou. Kúpeľňa je spojená s toaletou. V obytných miestnostiach je položená plávajúca podlaha. V kúpeľni je dlažba. Nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej kuchyne, samostatnej izby s oddelenou spacou časťou, kúpeľne s vaňou a toaletou. Byt sa prenajíma čiastočne zariadený, viď galéria inzerátu. Kuchyňa disponuje vrátane vybavenia elektrospotrebičmi ako práčka, plynový sporák, elektrická rúra a digestor. Tiež je možná dohoda ohľadom nábytku a vybavenia. Výška mesačného nájmu je 400 €/mesiac vrátane energií a viac o tejto ponuke sa dočítate na https://bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.