Pred vyše rokom pribudol na stránkach BBonline.sk bezplatný inzertný portál pre realitné ponuky domov, bytov či pozemkov a tiež portál pre ponuky práce.

Inzertné podstránky sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne budeme vyberať tie najlepšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Luxusný 3-izbový byt s parkovacím miestom a dvomi kúpeľňami v centre mesta

Cena: 179 000 €

Luxusný 3-izbový byt na Lazovnej ulici priamo v centre Banskej Bystrice zaujme unikátnou dispozíciou. Jedná sa o teplý, slnečný byt s orientáciou na západ (obývacia izba, izba) a východ (spálňa a kúpeľňa). Jeho úžitková plocha je 80,89 m2.

Celý byt je vyhotovený v modernom industriálnom štýle. K dispozícii je predsieň, obývacia izba spojená s kuchyňou a dve izby so samostatnými kúpeľňami a WC. Nachádza sa v ňom klimatizácia a zaujímavo riešený strop so strešnými oknami. K dispozícii je aj vlastné parkovacie miesto priamo pred domom. Viac informácií nájdete bbonline.sk/reality.

2-izbový byt vo Vlkanovej s tromi loggiami

Cena: 54 000 €

Na predaj je aj 2-izbový byt vo Vlkanovej. Byt sa nachádza v pokojnej lokalite blízko prírody, no z obce je výborná dostupnosť do Banskej Bystrice a do Zvolena. Je slnečný a teplý s orientáciou na juhozápad. Prešiel rekonštrukciou a je vhodný na okamžité nasťahovanie.

Byt sa nachádza na štvrtom poschodí v bytovke bez výťahu. Jeho úžitková plocha je 51,72 m2. Pozostáva z dvoch izieb, pričom každá z nich má loggiu. Okrem toho disponuje aj kuchyňou s loggiou, kúpeľňou, samostatným WC, špajzou a pivnicou v suteréne. Zrekonštruovaný bol pred piatimi rokmi. Viac informácií nájdete bbonline.sk/reality.

Priestranný 3-izbový byt s balkónom a šatníkom v Radvani

Cena: 134 900 €

Priestranný 3-izbový byt v Radvani-Kráľovej ponúka plochu celkom 85,83 m², ktoré sa nachádzajú na 3. poschodí bytového domu, ku ktorému patrí aj murovaná pivnica. Súčasťou bytu je balkón a lodžia. Benefitom je určite napríklad aj šatník, ktorý je súčasťou čiastočne zrekonštruovaného bytu.

Súčasťou rekonštrukcie bola čiastočná výmena elektrických rozvodov, nové vybavenie kuchyne, kúpeľne a toalety. Súčasťou bytu je napríklad aj klimatizácia. Viac informácií nájdete bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.