Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk preto poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne budeme vyberať tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rýchlo rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomalilo ani počas koronakrízy, naopak.

Nielen po bytoch v Banskej Bystrici, ktorých ceny sú v rámci Slovenska vo viacerých kategóriách najvyššie hneď po Bratislave, je v našom regióne mimoriadny dopyt. Rekordné čísla návštevnosti na podstránke BBonline.sk/reality dosahuje ešte iná kategória nehnuteľností.

„Osobitou kategóriou sú od minulého roka nehnuteľnosti na rekreáciu, ktoré sú na našich realitných podstránkach po zverejnení suverénne najkratšie. Dopyt po nich je obrovský, čo dokázala aj minulotýždňová ponuka rekreačnej chaty na Donovaloch, ktorá na našom webe dosiahla 16,5 tisíca zobrazení v priebehu jedného týždňa a dnes je rezervovaná. Dopyt po nehnuteľnostiach je však veľký vo všetkých kategóriách. Ponuky na jednoizbové byty či už na predaj či na prenájom, ktoré pribudli na našom portáli len tento piatok, dosiahli už do nedele 5 a druhá až 6-tisíc zobrazení,“ približuje šéfredaktor BBonline.sk Filip Roháček.

Jednoizbový bauring na Tulskej ulici

Jednoizbový bauring na Tulskej ulici na Fončorde ponúka juhozápadnú orientáciu a necelých 29 metrov štvorcových úžitkovej plochy. Ide o vcelku žiadaný typ bytu, ktorý ponúka viaceré alternatívy riešenia a vkusnej rekonštrukcie.

Situovaný je na treťom podlaží celkom 9 podlažného bytového domu, ktorý prešiel rekonštrukciou, zateplením i výmenou výťahu. Samotný byt s bezpečnostnými dverami má samostatnú vstupnú chodbu, kúpeľňu spolu s WC a obývaciu izbu, na ktorú nadväzuje kuchyňa. Cena bytu, ktorý je z časti zrekonštruovaný, je určená na 64 900 €. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

Zrekonštruovaný trojizbový byt na Fončorde

Na Fončorde nájdeme aj ulicu Kapitána Nálepku, kde sa v jednom z tehlových bytových domov nachádza ďalší zaujímavý byt, ktorý je aktuálne v ponuke jednej z tunajších realitných kancelárií.

Zrekonštruovaný trojizbový byt o výmere 69 metrov štvorcových za cenu 139 800 € ponúka moderné riešenie využitia vhodného dispozičného riešenia bytu. Nájdeme tu zrekonštruované jadro a modernú kúpeľňu, nové podlahové krytiny a omietky, kompletne vymenenú elektroinštaláciu a rozvody vrátane stropného LED osvetlenia. Veľkou výhodou je najmä blízka občianska vybavenosť, ktorá robí z lokality dlhodobo jednu z najžiadanejších v tejto časti mesta. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

4-izbový byt v Radvani

Pre tých, ktorí hľadajú čo najväčšiu obývateľnú plochu, ale zároveň stále dostupnosť všetkých služieb a vybavenosti na sídlisku, je ďalšia z aktuálnych ponúk. Tú nájdeme na sídlisku Radvaň.

Čiastočne zrekonštruovaný byt na 8. poschodí bytového domu v cene 182-tisíc eur je po čiastočnej rekonštrukcii. V byte nájdeme zrekonštruované jadro s kúpeľnou a samostatnou toaletou. Podobne ako nové jadro, aj moderná kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi má nové elektroinštalácie. Byt s balkónom má zároveň plastové okná a v dvoch miestnostiach nájdeme aj zabudované roldor skrine. Výhodou bytu aj menšia samostatná miestnosť, ktorá je využívaná ako šatník. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.