Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk preto poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rýchlo rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomalilo ani počas koronakrízy, naopak.

2-izbový slnečný byt v centre mesta

Medzi najaktuálnejšími realitnými ponukami je aj tento svetlý 2-izbový byt s lodžiou, nachádzajúci sa v tehlovom dome v centre Banskej Bystrice. Celková plocha bytu vrátane pivníc je 77,1 m². Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Podlahy v byte sú laminátové a v kúpeľni je dlažba. Okná sú plastové. Kuchynský kút je zariadený kuchynskou linkou vrátane zabudovaných elektrospotrebičov (zabudovaná elektrická rúra, digestor, indukčná varná doska, umývačka riadu a granitové umývadlo). Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Spoločné priestory bytového domu sú čisté a pravidelne udržiavané. Kúrenie je podlahové a ohrev vody je zabezpečovaný elektrickým bojlerom. Orientácia bytu je: obývacia izba a spálňa – juhovýchod, spálňa a kúpeľňa – juhozápad. Jeho cena je 207-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v časti Sásová, Javornícka ulica

Na predaj je rovnako aj 3-izbový byt v Banskej Bystrici, konkrétne v mestskej časti Rudlová-Sásová. Byt sa nachádza na Javorníckej ulici a prešiel kompletnou a kvalitnou rekonštrukciou, vrátane zmeny dispozičného riešenia: Obývacia izba je prepojená s kuchyňou, v kúpeľni sa nachádza vaňa aj sprchovací kút, znížené stropy, nová klimatizácia, vrátane nových rozvodov. Desiate poschodie ponúka krásny výhľad, samotný byt má úžitkovú plochu 62,72 m² a pozostáva z predsiene, obývacej izby, ktorá je prepojená s kuchyňou, ďalej spálňa, detská izba, kúpeľňa s vaňou aj sprchovacím kútom, samostatné WC, loggia a k nehnuteľnosti pripadá aj murovaná pivnica v suteréne. Dom je zabezpečený kamerovým systémom, je vybavený spoločnou kočikárňou / bicykliarňou (bezpečnostné dvere, bezpečnostná kamera). Jeho cena je necelých 170-tisíc eur a všetko dôležité, vrátane mnohých detailov, sa dozviete na bbonline.sk/reality.

2,5-izbový byt v Nemeckej

Pre záujemcov o pokojnejšie bývanie, mimo ruchu mesta, je k dispozícii tento 2,5-izbový byt v Nemeckej – časti Dubová. Byt sa nachádza v malom dvojposchodovom tehlovom bytovom dome na druhom poschodí, prešiel čiastočnou rekonštrukciou, výmera samotného bytu je 81m², veľkosť dvoch obytných miestností však príjemne prekvapí. V byte boli menené eurookná, izby majú plávajúcu podlahu, v kuchyni je dlažba. Kuchyňa má menenú linku aj sporák. Mesačné náklady sú pomerne nízke (cca 100 eur), byt má 5–ročný plynový kotol a nové radiátory. Občiansku vybavenosť v tejto časti tvorí Terno predajňa potravín, je tu zastávka vlaku aj autobusu. Dubová je približne v polovici medzi Banskou Bystricou a Breznom, v Nemeckej je základná a materská škola a všeobecný lekár pre dospelých. Záujemcovia o tento byt v cene 105-tisíc eur sa môžu viac dočítať na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.