Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

2-izbový byt v centre mesta

Štýlovou nehnuteľnosťou je tento priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Bakossova, v centre mesta Banská Bystrica. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 56,78 m². Byt sa nachádza na 1. poschodí a pozostáva zo vstupu, chodby, kúpeľne, spálne, obývacej izby, kuchyne s kuchynským kútom a samostatnej toalety. V obytných miestnostiach, na chodbe a v kuchyni je laminátová podlaha. V kúpeľni je dlažba. Nehnuteľnosť je k dispozícii so zariadením, a to za sumu 155-tisíc eur. Viac sa môžete dočítať na bbonline.sk/reality.

2-izbový byt blízko centra

Na predaj je momentálne aj komplet zrekonštruovaný 2,5-izbový byt na Partizánskej ulici v blízkosti centra Banskej Bystrice. Byt sa nachádza v novo zrekonštruovanej bytovke, je slnečný a svetlý. Nachádza sa na prvom poschodí a disponuje tiež terasou. V byte ešte nikto nebýval a je navrhnutý a zariadený šikovnou dizajnérkou, aby poskytoval čo najväčší úžitok. Väčšina nábytku, vrátane šatníka, je robená šikovným stolárom na mieru. Kuchyňa obsahuje vstavané značkové spotrebiče. Výhodou je priestranná kúpeľňa s vaňou. K bytu prislúcha aj zrekonštruovaná murovaná pivnica. Kúpou je okamžite voľný, predáva sa tak, ako ho uvidíte na fotkách na našej stránke bbonline.sk/reality. Cena je 178-tisíc eur.

2-izbový byt v širšom centre

Ďalšou z nehnuteľností, ktoré sú k dispozícii na predaj je aj tento 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Nachádza sa len pár minút pešou chôdzou od centra mesta – námestia SNP a OC EUROPA v Banskej Bystrici, na ulici M. Rázusa. V rámci rekonštrukcie bytu boli menené rozvody vody, odpad, elektroinštalácia, stierky, plastové okná, dlažby, plávajúca podlaha, zateplené stropy a pribudla nová kuchynská linka so vstavanými elektrospotrebičmi. Dispozícia bytu: vstupná chodba, špajza, kúpeľňa s WC, kuchyňa, obývačka, spálňa. Byt je vybavený optickým internetom. Cena je necelých 170-tisíc eur a viac sa dozviete na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.