Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

2-izbový byt na Triede SNP

Medzi nehnuteľnosťami na predaj sa ocitol tento svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Trieda SNP, Banská Bystrica. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 58,8 m². Byt sa nachádza na 2.poschodí zatepleného bytového domu. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, spálne, obývacej izby a kuchyne s kuchynským kútom. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, ktorá v rámci predaja disponuje plynovým sporákom, digestorom, mikrovlnnou rúrou, ďalej je to chladnička s mrazničkou, práčka a elektrická rúra. Byt sa predáva so zariadením za necelých 159-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

1-izbový byt v centre mesta

Za necelých 119-tisíc eur je v ponuke byt v centre Banskej Bystrice. Nachádza sa na 7. poschodí zatepleného panelového domu, ktorý prešiel revitalizáciou, v rámci ktorej boli vymenené okná, výťah a kotolňa. Jeho výmera je spolu so špajzou rovných 40 m². Nehnuteľnosť sa predáva aj s vybavením. Parkovanie je možné v okolí domu, prípadne možnosť zakúpenia parkovacieho miesta. Viac o tejto ponuke spolu s kontaktom na majiteľa nehnuteľnosti nájdete na bbonline.sk/reality.

2-izbový byt na Triede SNP

Potrebujete sa čo najskôr presťahovať a nemáte čas, ani chuť na prerábku? V tom prípade máte možnosť kúpy dvojizbového bytu, ktorý sa nachádza v širšom centre mesta na Triede SNP. Nehnuteľnosť sa nachádza na štvrtom poschodí zatepleného bytového domu, bez výťahu. Byt s rozlohou 59,9 m² pozostáva z priestrannej chodby, dvoch obytných miestností, kuchyne, samostatnej kúpeľne a samostatnej toalety. Zároveň v ňom prebehla kompletná rekonštrukcia. Predáva sa čiastočne zariadený a prislúchajú k nemu dve pivnice, jedna latková a druhá murovaná. Výhodou tohto bytu je lokalita a kompletná občianska vybavenosť. O cene je možné jednať, nakoľko nie je pevne stanovená suma. Viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.